Πανελλήνιο Παίδων - Κορασίδων: Οι έδρες και οι ώρες της προημιτελικής φάσης (updated)

Πανελλήνια ,

Οι έδρες και οι ώρες των αγώνων από την προημιτελική φάση των πανελλήνιων πρωταθλημάτων Παίδων - Κορασίδων.

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Προημιτελική φάση

Α' όμιλος (Ν. Μουδανιά)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

18.00: Πήγασος Πολίχνης - ΠΟ Μουδανιών
20.00: ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΟ Πρέβεζας

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

18.00: ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης
20.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Μουδανιών

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

15.00: ΠΟ Μουδανιών - ΑΟ Ορεστιάδας
17.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας

Β' όμιλος (Ι. Λεμονίδης)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

18.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΦΑΑ Άμιλλα
20.00: ΑΣ Ελπίς - ΦΕΣ Αριστοτέλης

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

17.00: ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣ Εθνικός
19.00: ΦΕΣ Αριστοτέλης ΣΦΦΑΑ Άμιλλα

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

15.00: ΣΦΦΑΑ Άμιλλα - ΑΣ Ελπίς
17.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΦΕΣ Αριστοτέλης

Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου

Ι. Λεμονίδης 14.00: Β1 - Α2
Ν. Μουδανιά 15.00: Α1 - Β2

Γ' όμιλος (Λίντο Ηρακλείου)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

17.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Καλαμάτα 80
Ρεπό ο ΑΟΝΣ Μίλων

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

17.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝΣ Μίλων
Ρεπό η ΑΟ Καλαμάτα 80

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

16.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Καλαμάτα 80
Ρεπό η ΓΕ Ηρακλείου

Δ' όμιλος (ΕΑΚ Χανίων)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

16.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός
18.30: ΣΦΠ Χανίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

16.00: ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός ΣΦΠ
18.30: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΣΦΠ Χανίων

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

14.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Πανερυθραϊκός
16.30: ΣΦΠ Χανίων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός

Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου

Λίντο 17.00: Γ1 - Δ2
ΕΑΚ Χανίων 17.00: Δ1 - Γ2

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων - Προημιτελική φάση

Α' όμιλος (Μίκρα)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

17.00: ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Αίας Κιλκίς
19.00: Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΣ Άρης

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

17.00: Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΣ Ελπίς
19.00: ΑΣ Άρης - ΑΣ Αίας Κιλκίς

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

15.30: ΑΣ Αίας Κιλκίς - Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
17.30: ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης

Β' όμιλος (Ν. Βότση)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

18.00: ΑΣ Γαία Δράμας - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
20.00: ΦΓΣ Πρέβεζας - Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

18.00: Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
20.00: ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΣ Γαία Δράμας

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

17.00: ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - ΦΓΣ Πρέβεζας
19.00: ΑΣ Γαία Δράμας - Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ

Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου

ΔΑΚ Πολίχνης 17.00: Α1 - Β2
ΔΑΚ Πολίχνης 19.00: Β1 - Α2

Γ' όμιλος (Στ. Βενέτης)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

17.00: ΓΕ Ηρακλείου - Ερυθρός Αστέρας
19.00: ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

17.00: Ερυθρός Αστέρας - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
19.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Αιγάλεω

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

17.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΓΕ Ηρακλείου
19.30: ΑΟ Αιγάλεω - Ερυθρός Αστέρας

Δ' όμιλος (Μαρκόπουλου)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

17.30: ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
20.00: ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΟ Μαρκοπούλου

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

17.30: ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - ΟΦΑ Απολλώνιος
20.00: Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΑΟ Μαρκοπούλου

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

17.30: ΟΦΑ Απολλώνιος - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
20.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου

Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου

Στ. Βενέτης 17.00: Γ1 - Δ2
Μαρκόπουλου 20.00: Δ1 - Γ2

Σχετικά Άρθρα

;