Οι κληρώσεις της ημιτελικής φάσης των πανελλήνιων πρωταθλημάτων Παμπαίδων - Παγκορασίδων

Πανελλήνια ,

Η κλήρωση της ημιτελικής φάσης των πανελλήνιων πρωταθλημάτων παμπαίδων - παγκορασίδων:

Πανελλήνιο Παμπαίδων - Ημιτελική φάση

Α' όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΟ Πρέβεζας - ΣΦΚ Πιερικός
ΓΣ Αντίκυρα - ΠΟ Ν. Μουδανιών

2η αγωνιστική

ΓΣ Αντίκυρα - ΑΟ Πρέβεζας
ΠΟ Ν. Μουδανιών - ΣΦΚ Πιερικός

3η αγωνιστική

ΣΦΚ Πιερικός - ΓΣ Αντίκυρα
ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Ν. Μουδανιών

Β' όμιλος

1η αγωνιστική

Πήγασος Πολίχνης - ΣΦΦ Άμιλλα
ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Ορεστιάδας

2η αγωνιστική

ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης
ΑΟ Ορεστιάδας - ΣΦΦ Άμιλλα

3η αγωνιστική

ΣΦΦ Άμιλλα - ΑΣ Ελπίς
Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Ορεστιάδας

Γ' όμιλος

1η αγωνιστική

ΣΦΠ Χανίων - ΑΕΚ 
ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας

2η αγωνιστική

ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΣΦΠ Χανίων
ΑΟ Αστέρας Νίκαιας - ΑΕΚ

3η αγωνιστική

ΑΕΚ - ΑΟ Νέοι Βύρωνος
ΣΦΠ Χανίων - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας

Δ' όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΣ Πανερυθραϊκός - Πρωταθλητής ΕΣΠΕΠ
Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΑΟΝΣ Μίλων

2η αγωνιστική

Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΑΟΝΣ Μίλων - Πρωταθλητής ΕΣΠΕΠ

3η αγωνιστική

Πρωταθλητής ΕΣΠΕΠ - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟΝΣ Μίλων

Πανελλήνιο Παγκορασίδων - Ημιτελική φάση

Α' όμιλος

1η αγωνιστική

ΟΠΑ Περσέας - ΑΣ Ιτέας
ΣΦΚ Πιερικός - ΑΓΟ Φιλιππιάδος

2η αγωνιστική

ΣΦΚ Πιερικός - ΟΠΑΘ Περσέας
ΑΓΟ Φιλιππιάδος - ΑΣ Ιτέας

3η αγωνιστική

ΑΣ Ιτέας - ΣΦΚ Πιερικός
ΟΠΑΘ Περσέας - ΑΓΟ Φιλιππιάδος

Β' όμιλος

1η αγωνιστική

ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΑΕΣ Μυγδονιακός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΔΕΚΑ

2η αγωνιστική

Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου
ΔΕΚΑ - ΑΕΣ Μυγδονιακός

3η αγωνιστική

ΑΕΣ Μυγδονιακός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΔΕΚΑ

Γ' όμιλος

1η αγωνιστική

Πρωταθλητής ΕΣΠΕΠ - ΑΣ Γαία Σπάτων
Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Μαρκοπούλου

2η αγωνιστική

Ολυμπιακός ΣΦΠ - Πρωταθλητής ΕΣΠΕΠ
ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΣ Γαία Σπάτων

3η αγωνιστική

ΑΣ Γαία Σπάτων - Ολυμπιακός ΣΦΠ
Πρωταθλητής ΕΣΠΕΠ - ΑΟ Μαρκοπούλου

Δ' όμιλος

1η αγωνιστική

ΣΦΑΜ Φοίβος - ΓΣ Ηλιούπολης
ΓΕ Ηρακλείου - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας

2η αγωνιστική

ΓΕ Ηρακλείου - ΣΦΑΜ Φοίβος
Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΓΣ Ηλιούπολης

3η αγωνιστική

ΓΣ Ηλιούπολης - ΓΕ Ηρακλείου
ΣΦΑΜ Φοίβος - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας

Σχετικά Άρθρα

;