Πανελλήνιο παμπαίδων (Ημιτελική φάση): Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής από την ημιτελική φάση του πανελλήνιου πρωταθλήματος παμπαίδων.
Πανελλήνιο Παμπαίδων - Ημιτελική φάση
Πανελλήνιο Παμπαίδων - Ημιτελική φάση
Α' όμιλος (Ν. Μουδανιών)
1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου
ΑΟ Πρέβεζας - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-11, 25-20, 25-12)
ΓΣ Αντίκυρα - ΠΟ Ν. Μουδανιών 3-1 (25-18, 25-12, 20-25, 26-24)
2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου
ΓΣ Αντίκυρα - ΑΟ Πρέβεζας 3-0 (25-19, 25-20, 25-22)
ΠΟ Ν. Μουδανιών - ΣΦΚ Πιερικός 3-0 (25-19, 25-12, 25-13)
3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου
17.00: ΣΦΚ Πιερικός - ΓΣ Αντίκυρα
19.00: ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Ν. Μουδανιών
Βαθμολογία
1. ΓΣ Αντίκυρα 6β. (6-1)
2. ΠΟ Ν. Μουδανιών 3β. (4-3)
3. ΑΟ Πρέβεζας 3β. (3-3)
4. ΑΟ Πρέβεζας 0β. (0-6)
Β' όμιλος (ΔΑΚ Πολίχνης)
1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου
Πήγασος Πολίχνης - ΣΦΦΑ Άμιλλα 3-0 (25-18, 25-12, 25-18)
2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου
ΣΦΦΑ Άμιλλα - ΑΣ Ελπίς 0-3 (12-25, 20-25, 23-25)
3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου
20.00: ΑΣ Ελπίς - Πήγασος Πολίχνης
Βαθμολογία
1. Πήγασος Πολίχνης 3β. (3-0)
2. ΑΣ Ελπίς 3β. (3-0)
3. ΣΦΦΑ Άμιλλα 0β. (0-6)
Γ' όμιλος (Ν. Φιλαδέλφειας)
1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου
ΣΦΠ Χανίων - ΑΕΚ 1-3 (13-25, 25-21, 22-25, 09-25)
ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας 0-3 (30-32, 18-25, 18-25)
2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου
ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΣΦΠ Χανίων 1-3 (15-25, 23-25, 27-25, 14-25)
ΑΟ Αστέρας Νίκαιας - ΑΕΚ 0-3 (23-25, 23-25, 24-26)
3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου
15.00: ΣΦΠ Χανίων - ΑΟ Αστέρας Νίκαιας
21.30: ΑΕΚ - ΑΟ Νέοι Βύρωνος
Βαθμολογία
1. ΑΕΚ 6β. (6-1)
2. ΣΦΠ Χανίων 3β. (4-4)
3. ΑΟ Αστέρας Νίκαιας 3β. (3-3)
4. ΑΟ Νέοι Βύρωνος 0β. (1-6)
Δ' όμιλος (Ολυμπιακού Χωριού)
1η αγωνιστική - 24 Ιουνίου
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΕΠ Ολυμπιάς 3-0 (25-11, 25-22, 25-18)
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΑΟΝΣ Μίλων 1-3 (25-18, 10-25, 17-25, 15-25)
2η αγωνιστική - 25 Ιουνίου
ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω - ΑΣ Πανερυθραϊκός 1-3
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΕΠ Ολυμπιάς 3-0
3η αγωνιστική - 26 Ιουνίου
15.00: ΑΕΠ Ολυμπιάς - ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω
17.00: ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΑΟΝΣ Μίλων
Βαθμολογία
1. ΑΣ Πανερυθραϊκός 6β. (6-1)
2. ΑΟΝΣ Μίλων 6β. (6-1)
3. ΑΟ Αθλοπαιδιών Κω 0β. (2-6)
4. ΑΕΠ Ολυμπιάς 0β. (0-6)