Πρόγραμμα
ΗμερομηνίαΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Κυρ 23 Οκτ, 17:30ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟΝ ΠανναξιακόςΚλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης1-3

(18-25,22-25,25-13,21-25)
Σαβ 22 Οκτ, 17:00ΑΣ Άρης - ΑΣ ΜακεδόνεςΔΑΚ Πυλαίας3-0

(25-21,25-23,25-20)
Σαβ 22 Οκτ, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ ΕλπίςΔΑΚ Ευόσμου3-0

(25-12,25-19,25-20)
Σαβ 22 Οκτ, 18:30ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ Μαρκοπούλου RevoilΚλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας0-3

(10-25,16-25,13-25)
Σαβ 22 Οκτ, 19:00ΑΟ Θήρας - Ολυμπιακός ΣΦΠΚλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ3-2

(21-25,18-25,25-23,25-20,15-12)
Κυρ 23 Οκτ, 14:30Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΣΠ ΘέτιςΚλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ3-0

(25-19,25-15,25-18)
2η αγωνιστική
Σαβ 29 Οκτ, 18:00Παναθηναϊκός ΑΟ - ΓΣ ΗλιούποληςΚλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ3-0

(25-16,25-19,25-23)
Σαβ 29 Οκτ, 19:00ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣ ΆρηςΔΑΚ Νάξου3-1

(25-14,22-25,25-20,25-17)
Σαβ 29 Οκτ, 18:00ΑΣ Ελπίς - ΑΕΚ Αθηνών«Ι.Λεμονίδης»3-0

(25-16,25-19,25-19)
Σαβ 29 Οκτ, 18:00ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΟ ΘήραςΔημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου1-3

(25-18,30-32,19-25,21-25)
Σαβ 29 Οκτ, 19:00ΑΣΠ Θέτις - Ολυμπιακός ΣΦΠ«Γ. Γεννηματάς»0-3

(16-25,8-25,19-25)
Κυρ 30 Οκτ, 19:00ΑΣ Μακεδόνες - ΑΠΣ Αίας ΕυόσμουΔΑΚ Κυμίνων3-0

(25-17,25-15,25-22)
3η αγωνιστική
Σαβ 05 Νοε, 16:00ΑΣ Άρης - Παναθηναϊκός ΑΟΕΓ Μίκρας0-3

(15-25,23-25,13-25)
Σαβ 05 Νοε, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΟΝ ΠανναξιακόςΔΑΚ Ευόσμου0-3

(26-28,19-25,14-25)
Σαβ 05 Νοε, 18:00Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ Μαρκοπούλου RevoilΚλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'3-0

(25-17,25-20,25-13)
Σαβ 05 Νοε, 18:30ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣ ΜακεδόνεςΚλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας0-3

(12-25,19-25,21-25)
Σαβ 05 Νοε, 19:00ΑΟ Θήρας - ΑΣ ΕλπίςΚλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ3-2

(25-18,25-21,24-26,19-25,15-10)
Κυρ 06 Νοε, 17:30ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣΠ ΘέτιςΚλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης3-1

(25-17,25-20,23-25,25-19)
4η αγωνιστική
Τετ 09 Νοε, 17:00Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΠΣ Αίας ΕυόσμουΚλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ3-0

(25-14,25-19,25-19)
Τετ 09 Νοε, 17:30ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ ΆρηςΚλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης2-3

(20-25,25-23,25-19,20-25,9-15)
Τετ 09 Νοε, 15:00ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΕΚ ΑθηνώνΔΑΚ Νάξου3-0

(25-9,25-17,25-18)
Τετ 09 Νοε, 18:00ΑΣ Ελπίς - Ολυμπιακός ΣΦΠ«Ι.Λεμονίδης»0-3

(15-25,13-25,8-25)
Τετ 09 Νοε, 19:00ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ ΘήραςΔΑΚ Κυμίνων3-2

(13-25,29-27,27-25,21-25,17-15)
Τετ 09 Νοε, 21:00ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil«Γ. Γεννηματάς»2-3

(25-19,25-22,22-25,11-25,14-16)
5η αγωνιστική
Σαβ 12 Νοε, 17:00ΑΣ Άρης - ΑΣΠ ΘέτιςΔΑΚ Πυλαίας3-0

(25-20,25-16,25-20)
Σαβ 12 Νοε, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΓΣ ΗλιούποληςΔΑΚ Ευόσμου3-2

(26-24,22-25,15-25,25-14,15-13)
Σαβ 12 Νοε, 14:30Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ ΜακεδόνεςΚλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'3-0

(25-14,25-22,25-16)
Σαβ 12 Νοε, 18:00ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΣ ΕλπίςΔημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου3-0

(25-18,25-19,25-21)
Σαβ 12 Νοε, 18:30ΑΕΚ Αθηνών - Παναθηναϊκός ΑΟΚλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας0-3

(22-25,19-25,14-25)
Σαβ 12 Νοε, 19:00ΑΟ Θήρας - ΑΟΝ ΠανναξιακόςΚλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ3-1

(25-22,19-25,25-17,25-20)
6η αγωνιστική
Σαβ 19 Νοε, 17:00ΑΣ Άρης - ΑΠΣ Αίας ΕυόσμουΔΑΚ Πυλαίας2-3

(16-25,25-8,25-19,22-25,7-15)
Σαβ 19 Νοε, 18:00ΑΟΝ Πανναξιακός - Ολυμπιακός ΣΦΠΔΑΚ Νάξου1-3

(26-24,23-25,27-29,20-25)
Σαβ 19 Νοε, 18:00ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟ Μαρκοπούλου RevoilΔΑΚ Κυμίνων1-3

(25-23,25-27,18-25,14-25)
Σαβ 19 Νοε, 17:30Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ ΘήραςΚλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ3-1

(25-18,25-21,22-25,25-17)
Σαβ 19 Νοε, 17:15ΑΣΠ Θέτις - ΑΣ Ελπίς«Γ. Γεννηματάς»0-3

(21-25,19-25,25-27)
Κυρ 20 Νοε, 17:30ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΕΚ ΑθηνώνΚλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης3-0

(25-11,25-23,25-12)
7η αγωνιστική
Τετ 23 Νοε, 17:00ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣ ΆρηςΚλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας0-3

(21-25,11-25,16-25)
Τετ 23 Νοε, 18:00Ολυμπιακός ΣΦΠ - Παναθηναϊκός ΑΟΚλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'3-2

(25-15,22-25,17-25,29-27,15-12)
Τετ 07 Δεκ, 18:00ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΟΝ ΠανναξιακόςΔημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου1-3

(24-26,25-18,18-25,12-25)
Τετ 23 Νοε, 18:00ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Μακεδόνες«Ι.Λεμονίδης»2-3

(25-20,23-25,25-16,12-25,19-21)
Τετ 23 Νοε, 19:00ΑΟ Θήρας - ΓΣ ΗλιούποληςΚλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ3-0

(25-20,27-25,25-17)
Τετ 23 Νοε, 19:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣΠ ΘέτιςΔΑΚ Ευόσμου3-1

(29-27,25-21,21-25,25-23)
8η αγωνιστική
Σαβ 26 Νοε, 17:00ΑΣ Άρης - ΑΟ ΘήραςΔΑΚ Πυλαίας3-2

(15-25,25-20,25-17,23-25,15-10)
Σαβ 26 Νοε, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΕΚ ΑθηνώνΔΑΚ Ευόσμου3-0

(25-13,25-21,25-23)
Σαβ 26 Νοε, 18:00ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣ ΕλπίςΔΑΚ Νάξου3-0

(25-11,25-16,25-17)
Σαβ 26 Νοε, 19:00ΑΣΠ Θέτις - ΑΣ Μακεδόνες«Γ. Γεννηματάς»3-2

(25-15,25-22,25-27,19-25,15-11)
Κυρ 27 Νοε, 16:00Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Μαρκοπούλου RevoilΚλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ3-0

(25-18,25-13,25-17)
Κυρ 27 Νοε, 17:30ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός ΣΦΠΚλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης0-3

(11-25,8-25,23-25)
9η αγωνιστική
Σαβ 03 Δεκ, 18:00ΑΣ Ελπίς - Παναθηναϊκός ΑΟ«Ι.Λεμονίδης»0-3

(21-25,15-25,17-25)
Σαβ 03 Δεκ, 18:00ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΓΣ ΗλιούποληςΔημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου3-1

(27-29,25-21,25-10,26-24)
Σαβ 03 Δεκ, 18:00Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ ΆρηςΚλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'3-0

(25-17,25-19,25-14)
Σαβ 03 Δεκ, 18:30ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣΠ ΘέτιςΚλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας0-3

(21-25,21-25,22-25)
Σαβ 03 Δεκ, 19:00ΑΟ Θήρας - ΑΠΣ Αίας ΕυόσμουΚλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ3-0

(25-17,25-13,25-13)
Σαβ 03 Δεκ, 19:00ΑΣ Μακεδόνες - ΑΟΝ ΠανναξιακόςΔΑΚ Κυμίνων1-3

(20-25,25-22,11-25,18-25)
10η αγωνιστική
Σαβ 10 Δεκ, 17:00ΑΣ Άρης - ΑΟ Μαρκοπούλου RevoilΔΑΚ Πυλαίας3-1

(25-19,25-16,27-29,25-16)
Σαβ 10 Δεκ, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - Ολυμπιακός ΣΦΠΔΑΚ Ευόσμου0-3

(19-25,14-25,12-25)
Παρ 09 Δεκ, 20:30ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟ ΘήραςΚλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας0-3

(14-25,18-25,22-25)
Σαβ 10 Δεκ, 19:00ΑΣΠ Θέτις - ΑΟΝ Πανναξιακός«Γ. Γεννηματάς»1-3

(25-17,15-25,17-25,23-25)
Κυρ 11 Δεκ, 14:30Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΣ ΜακεδόνεςΚλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ3-1

(25-22,16-25,25-20,25-19)
Κυρ 11 Δεκ, 17:30ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ ΕλπίςΚλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης3-0

(25-19,25-17,25-17)
11η αγωνιστική
Σαβ 17 Δεκ, 18:00ΑΟΝ Πανναξιακός - Παναθηναϊκός ΑΟΔΑΚ Νάξου3-1

(25-13,23-25,25-10,25-18)
Σαβ 17 Δεκ, 18:00ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης«Ι.Λεμονίδης»1-3

(20-25,25-14,19-25,22-25)
Σαβ 17 Δεκ, 18:00ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΠΣ Αίας ΕυόσμουΔημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου3-0

(25-17,25-10,25-18)
Σαβ 17 Δεκ, 18:00Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΕΚ ΑθηνώνΚλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'3-0

(25-12,25-14,25-11)
Σαβ 17 Δεκ, 19:00ΑΟ Θήρας - ΑΣΠ ΘέτιςΚλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ3-1

(23-25,25-14,25-20,25-13)
Σαβ 17 Δεκ, 18:00ΑΣ Μακεδόνες - ΓΣ ΗλιούποληςΔΑΚ Κυμίνων3-1

(22-25,25-19,25-15,25-21)
12η αγωνιστική
Τετ 11 Ιαν, 19:00ΑΟΝ Πανναξιακός - ΓΣ ΗλιούποληςΔΑΚ Νάξου1-3

(27-25,24-26,22-25,21-25)
Παρ 23 Δεκ, 18:00ΑΣ Ελπίς - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου«Ι.Λεμονίδης»3-2

(25-27,25-21,25-16,14-25,15-12)
Παρ 23 Δεκ, 18:00ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΕΚ ΑθηνώνΔημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου3-0

(25-10,25-14,25-13)
Παρ 23 Δεκ, 19:00ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣ ΆρηςΔΑΚ Κυμίνων3-0

(25-16,25-22,25-19)
Παρ 23 Δεκ, 18:00ΑΣΠ Θέτις - Παναθηναϊκός ΑΟ«Γ. Γεννηματάς»1-3

(12-25,25-22,18-25,13-25)
Σαβ 07 Ιαν, 18:00Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟ ΘήραςΚλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'3-1

(25-19,23-25,25-22,25-22)
13η αγωνιστική
Τετ 18 Ιαν, 17:00ΑΣ Άρης - ΑΟΝ ΠανναξιακόςΔΑΚ Πυλαίας
Σαβ 14 Ιαν, 18:30ΑΕΚ Αθηνών - ΑΣ ΕλπίςΚλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας3-1

(18-25,25-23,25-21,25-21)
Τετ 18 Ιαν, 17:30ΓΣ Ηλιούπολης - Παναθηναϊκός ΑΟΚλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης
Τετ 18 Ιαν, 18:00ΑΟ Θήρας - ΑΟ Μαρκοπούλου RevoilΚλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ
Τετ 18 Ιαν, 18:00Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣΠ ΘέτιςΚλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'
Τετ 18 Ιαν, 19:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ ΜακεδόνεςΔΑΚ Ευόσμου
14η αγωνιστική
Σαβ 21 Ιαν, 18:00ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΠΣ Αίας ΕυόσμουΔΑΚ Νάξου
Κυρ 22 Ιαν, 14:30ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Θήρας«Ι.Λεμονίδης»
Σαβ 21 Ιαν, 18:00ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - Ολυμπιακός ΣΦΠΔημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου
Σαβ 21 Ιαν, 19:00ΑΣ Μακεδόνες - ΑΕΚ ΑθηνώνΔΑΚ Κυμίνων
Σαβ 21 Ιαν, 19:00ΑΣΠ Θέτις - ΓΣ Ηλιούπολης«Γ. Γεννηματάς»
Κυρ 22 Ιαν, 18:00Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΣ ΆρηςΚλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ
15η αγωνιστική
Σαβ 28 Ιαν, 17:00ΑΣ Άρης - ΓΣ ΗλιούποληςΔΑΚ Πυλαίας
Σαβ 28 Ιαν, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - Παναθηναϊκός ΑΟΔΑΚ Ευόσμου
Σαβ 28 Ιαν, 18:00Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ ΕλπίςΚλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'
Σαβ 28 Ιαν, 18:00ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΣΠ ΘέτιςΔημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου
Σαβ 28 Ιαν, 18:30ΑΕΚ Αθηνών - ΑΟΝ ΠανναξιακόςΚλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας
Σαβ 28 Ιαν, 19:00ΑΟ Θήρας - ΑΣ ΜακεδόνεςΚλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ
16η αγωνιστική
Σαβ 04 Φεβ, 17:00Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΕΚ ΑθηνώνΚλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ
Σαβ 04 Φεβ, 18:00ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΟ ΘήραςΔΑΚ Νάξου
Σαβ 04 Φεβ, 18:00ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil«Ι.Λεμονίδης»
Σαβ 04 Φεβ, 19:00ΑΣ Μακεδόνες - Ολυμπιακός ΣΦΠΔΑΚ Κυμίνων
Σαβ 04 Φεβ, 19:00ΑΣΠ Θέτις - ΑΣ Άρης«Γ. Γεννηματάς»
Κυρ 05 Φεβ, 17:30ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΠΣ Αίας ΕυόσμουΚλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης
17η αγωνιστική
Σαβ 11 Φεβ, 18:00Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΟΝ ΠανναξιακόςΚλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'
Σαβ 11 Φεβ, 18:00ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΣ ΜακεδόνεςΔημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου
Σαβ 11 Φεβ, 18:00ΑΣ Ελπίς - ΑΣΠ Θέτις«Ι.Λεμονίδης»
Σαβ 11 Φεβ, 18:30ΑΕΚ Αθηνών - ΓΣ ΗλιούποληςΚλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας
Σαβ 11 Φεβ, 19:00ΑΟ Θήρας - Παναθηναϊκός ΑΟΚλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ
Σαβ 11 Φεβ, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΣ ΆρηςΔΑΚ Ευόσμου
18η αγωνιστική
Σαβ 18 Φεβ, 17:00ΑΣ Άρης - ΑΕΚ ΑθηνώνΔΑΚ Πυλαίας
Σαβ 18 Φεβ, 18:00ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΟ Μαρκοπούλου RevoilΔΑΚ Νάξου
Σαβ 18 Φεβ, 19:00ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣ ΕλπίςΔΑΚ Κυμίνων
Σαβ 18 Φεβ, 19:00ΑΣΠ Θέτις - ΑΠΣ Αίας Ευόσμου«Γ. Γεννηματάς»
Κυρ 19 Φεβ, 17:30ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ ΘήραςΚλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης
Κυρ 19 Φεβ, 18:30Παναθηναϊκός ΑΟ - Ολυμπιακός ΣΦΠΚλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ
19η αγωνιστική
Σαβ 25 Φεβ, 18:00ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - Παναθηναϊκός ΑΟΔημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου
Σαβ 25 Φεβ, 18:00Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΓΣ ΗλιούποληςΚλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'
Σαβ 25 Φεβ, 18:00ΑΣ Ελπίς - ΑΟΝ Πανναξιακός«Ι.Λεμονίδης»
Σαβ 25 Φεβ, 18:30ΑΕΚ Αθηνών - ΑΠΣ Αίας ΕυόσμουΚλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας
Σαβ 25 Φεβ, 19:00ΑΟ Θήρας - ΑΣ ΆρηςΚλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ
Σαβ 25 Φεβ, 19:00ΑΣ Μακεδόνες - ΑΣΠ ΘέτιςΔΑΚ Κυμίνων
20η αγωνιστική
Σαβ 11 Μαρ, 17:00Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΣ ΕλπίςΚλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ
Σαβ 11 Μαρ, 17:00ΑΣ Άρης - Ολυμπιακός ΣΦΠΔΑΚ Πυλαίας
Σαβ 11 Μαρ, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΟ ΘήραςΔΑΚ Ευόσμου
Σαβ 11 Μαρ, 18:00ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣ ΜακεδόνεςΔΑΚ Νάξου
Σαβ 11 Μαρ, 19:00ΑΣΠ Θέτις - ΑΕΚ Αθηνών«Γ. Γεννηματάς»
Κυρ 12 Μαρ, 17:30ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΟ Μαρκοπούλου RevoilΚλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης
21η αγωνιστική
Σαβ 18 Μαρ, 18:00ΑΣ Ελπίς - ΓΣ Ηλιούπολης«Ι.Λεμονίδης»
Σαβ 18 Μαρ, 18:00ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil - ΑΣ ΆρηςΔημοτικό Στάδιο Μαρκοπούλου
Σαβ 18 Μαρ, 18:00Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΠΣ Αίας ΕυόσμουΚλειστό Γυμναστήριο Ρέντη 'Μελίνα Μερκούρη'
Σαβ 18 Μαρ, 18:00ΑΟΝ Πανναξιακός - ΑΣΠ ΘέτιςΔΑΚ Νάξου
Σαβ 18 Μαρ, 19:00ΑΣ Μακεδόνες - Παναθηναϊκός ΑΟΔΑΚ Κυμίνων
Σαβ 18 Μαρ, 19:00ΑΟ Θήρας - ΑΕΚ ΑθηνώνΚλειστό Γυμναστήριο ΔΑΠΠΟΣ
22η αγωνιστική
Σαβ 25 Μαρ, 17:00ΑΣ Άρης - ΑΣ ΕλπίςΔΑΚ Πυλαίας
Σαβ 25 Μαρ, 18:00ΑΠΣ Αίας Ευόσμου - ΑΟ Μαρκοπούλου RevoilΔΑΚ Ευόσμου
Σαβ 25 Μαρ, 18:30ΑΕΚ Αθηνών - Ολυμπιακός ΣΦΠΚλειστό Σχολικό Γυμναστήριο Νέας Φιλαδέλφειας
Σαβ 25 Μαρ, 19:00ΑΣΠ Θέτις - ΑΟ Θήρας«Γ. Γεννηματάς»
Κυρ 26 Μαρ, 17:00Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟΝ ΠανναξιακόςΚλειστό Γυμναστήριο ΜΕΤΣ
Κυρ 26 Μαρ, 17:30ΓΣ Ηλιούπολης - ΑΣ ΜακεδόνεςΚλειστό Γυμναστήριο Ηλιούπολης