Πρόγραμμα
ΗμερομηνίαΑγώναςΓήπεδοΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Σαβ 05 Νοε, 19:00ΕΑ Λάρισας - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων3-0

(25-17,25-17,25-12)
Κυρ 06 Νοε, 18:00ΑΣ Γιάννενα - ΑΟ Λαμίας 20132-3

(17-25,25-21,25-27,25-23,9-15)
Σαβ 05 Νοε, 16:00ΑΣ Καμπανιακός - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου3-0

(27-25,25-22,25-17)
Κυρ 06 Νοε, 18:00ΕΟ Σταυρούπολης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός3-1

(25-22,23-25,25-12,25-19)
Κυρ 06 Νοε, 19:00ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΣΠ Απόλλων3-0

(25-15,27-25,27-25)
2η αγωνιστική
Σαβ 12 Νοε, 17:00ΑΣΠ Απόλλων - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός3-1

(25-21,18-25,25-16,25-19)
Σαβ 12 Νοε, 18:00ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΕΟ Σταυρούπολης2-3

(27-25,20-25,14-25,25-15,14-16)
Σαβ 12 Νοε, 18:00ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣ Καμπανιακός3-0

(25-15,25-22,27-25)
Σαβ 12 Νοε, 19:00ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣ Γιάννενα2-3

(25-17,25-8,27-29,22-25,11-15)
Κυρ 13 Νοε, 17:30ΑΣΠ Κόρινθος - ΕΑ Λάρισας3-1

(25-18,25-18,21-25,25-20)
3η αγωνιστική
Σαβ 19 Νοε, 19:00ΕΑ Λάρισας - ΑΣΠ Απόλλων2-3

(22-25,25-19,25-23,7-25,13-15)
Κυρ 20 Νοε, 16:00Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΠΑΣ Ιωνικός 80 ΑγρινίουΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα3-2

(25-19,23-25,22-25,25-21,15-13)
Σαβ 19 Νοε, 18:00ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων3-1

(25-22,19-25,25-22,25-17)
Κυρ 20 Νοε, 18:00ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΟ Λαμίας 20130-3

(23-25,16-25,13-25)
Κυρ 20 Νοε, 16:30ΑΣ Γιάννενα - ΑΣΠ Κόρινθος 3-0

(25-13,25-20,25-21)
4η αγωνιστική
Σαβ 26 Νοε, 19:00ΕΑ Λάρισας - ΑΣ Γιάννενα3-0

(25-20,25-14,25-20)
Σαβ 26 Νοε, 18:00ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΕΟ Σταυρούπολης3-0

(25-17,25-11,25-21)
Σαβ 26 Νοε, 18:00ΑΟ Λαμίας 2013 - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός3-1

(25-27,25-21,25-12,25-20)
Σαβ 26 Νοε, 19:00ΑΣΠ Απόλλων - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου3-0

(25-12,25-16,25-13)
Κυρ 27 Νοε, 17:30ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΣ Καμπανιακός3-1

(23-25,25-20,25-22,25-16)
5η αγωνιστική
Σαβ 03 Δεκ, 19:00Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Ασκληπιός ΤρικάλωνΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα2-3

(16-25,25-19,21-25,25-20,15-17)
Σαβ 03 Δεκ, 18:00ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΑΟ Λαμίας 20130-3

(14-25,13-25,19-25)
Σαβ 03 Δεκ, 20:00ΑΣ Καμπανιακός - ΕΑ Λάρισας3-1
Κυρ 04 Δεκ, 18:00ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣΠ Κόρινθος 1-3

(25-19,15-25,23-25,13-25)
Κυρ 04 Δεκ, 18:00ΑΣ Γιάννενα - ΑΣΠ Απόλλων1-3

(15-25,25-22,13-25,24-26)
6η αγωνιστική
Σαβ 10 Δεκ, 19:00ΕΑ Λάρισας - ΕΟ Σταυρούπολης2-3

(23-25,25-22,18-25,25-22,7-15)
Σαβ 10 Δεκ, 18:00ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου3-0

(25-11,25-11,25-13)
Σαβ 10 Δεκ, 19:00ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Λαμίας 20131-3

(25-27,19-25,26-24,20-25)
Κυρ 11 Δεκ, 17:30ΑΣΠ Κόρινθος - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός3-1

(25-22,25-16,16-25,25-20)
Κυρ 11 Δεκ, 16:30ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Καμπανιακός3-1

(21-25,25-23,25-20,25-23)
7η αγωνιστική
Σαβ 17 Δεκ, 19:00Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΕΑ ΛάρισαςΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα1-3

(21-25,13-25,25-20,21-25)
Σαβ 17 Δεκ, 18:00ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων3-2

(13-25,25-20,25-21,16-25,15-9)
Σαβ 17 Δεκ, 18:00ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣΠ Απόλλων3-2

(23-25,11-25,25-17,25-22,15-13)
Σαβ 17 Δεκ, 20:00ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΑΣΠ Κόρινθος 0-3

(21-25,18-25,14-25)
Κυρ 18 Δεκ, 18:00ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Γιάννενα3-0

(25-18,25-18,25-19)
8η αγωνιστική
Σαβ 21 Ιαν, 15:00ΕΑ Λάρισας - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου3-0

(25-17,25-16,25-9)
Σαβ 21 Ιαν, 17:00ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων0-3
Σαβ 21 Ιαν, 20:00ΑΣ Καμπανιακός - ΕΟ Σταυρούπολης3-0

(25-23,25-18,31-29)
Κυρ 22 Ιαν, 17:30ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΟ Λαμίας 20133-0

(25-12,25-23,25-10)
Κυρ 22 Ιαν, 18:00ΑΣ Γιάννενα - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός3-2

(25-22,22-25,25-22,22-25,15-10)
9η αγωνιστική
Σαβ 28 Ιαν, 18:00ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣΠ Κόρινθος 1-3

(22-25,25-19,17-25,11-25)
Σαβ 28 Ιαν, 18:00ΑΟ Λαμίας 2013 - ΕΑ Λάρισας3-0

(25-22,25-22,25-19)
Σαβ 28 Ιαν, 18:00ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΑΣ Γιάννενα0-3

(14-25,15-25,20-25)
Σαβ 28 Ιαν, 18:00Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ ΚαμπανιακόςΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα3-0
Κυρ 29 Ιαν, 18:00ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣΠ Απόλλων1-3

(25-22,24-26,22-25,23-25)
10η αγωνιστική
Σαβ 04 Φεβ, 16:00ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΑΣ Καμπανιακός0-3

(14-25,13-25,9-25)
Σαβ 04 Φεβ, 18:00ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣ Γιάννενα3-0

(25-16,25-15,25-17)
Σαβ 04 Φεβ, 19:00ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΕΑ Λάρισας3-2

(25-20,20-25,25-10,23-25,15-11)
Σαβ 04 Φεβ, 19:00Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΕΟ ΣταυρούποληςΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα1-3

(18-25,19-25,25-14,23-25)
Σαβ 04 Φεβ, 19:00ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣΠ Κόρινθος 3-0

(25-19,25-23,25-23)
11η αγωνιστική
Σαβ 11 Φεβ, 18:00ΑΣ Καμπανιακός - ΑΟ Λαμίας 20130-3

(20-25,23-25,24-26)
Σαβ 11 Φεβ, 19:00Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣΠ ΑπόλλωνΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα1-3

(15-25,25-22,10-25,19-25)
Κυρ 12 Φεβ, 17:30ΕΑ Λάρισας - ΑΣΠ Κόρινθος 1-3

(15-25,25-27,25-16,17-25)
Κυρ 12 Φεβ, 19:00ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων3-1

(25-20,25-15,15-25,25-14)
Πεμ 16 Φεβ, 16:00ΕΟ Σταυρούπολης - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου3-0

(25-9,25-15,25-11)
12η αγωνιστική
Σαβ 18 Φεβ, 17:00ΑΣΠ Απόλλων - ΕΑ Λάρισας2-3

(25-23,14-25,15-25,25-15,7-15)
Πεμ 23 Φεβ, 19:00ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣ Καμπανιακός
Σαβ 18 Φεβ, 18:00ΑΟ Λαμίας 2013 - ΕΟ Σταυρούπολης3-1

(25-20,25-27,25-17,25-16)
Σαβ 18 Φεβ, 18:00ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός0-3

(10-25,14-25,12-25)
Κυρ 19 Φεβ, 17:30ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΣ Γιάννενα3-0

(25-7,25-13,25-16)
13η αγωνιστική
Σαβ 25 Φεβ, 18:00ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣΠ Κόρινθος
Σαβ 25 Φεβ, 13:00ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΑΣΠ Απόλλων
Σαβ 25 Φεβ, 15:00Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΟ Λαμίας 2013ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα
Κυρ 26 Φεβ, 18:00ΑΣ Γιάννενα - ΕΑ Λάρισας
Κυρ 26 Φεβ, 18:00ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων
14η αγωνιστική
Σαβ 04 Μαρ, 17:00ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Γιάννενα
Σαβ 04 Μαρ, 18:00ΑΟ Λαμίας 2013 - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου
Σαβ 04 Μαρ, 18:00ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Σαβ 04 Μαρ, 19:00ΕΑ Λάρισας - ΑΣ Καμπανιακός
Κυρ 05 Μαρ, 17:30ΑΣΠ Κόρινθος - ΕΟ Σταυρούπολης
15η αγωνιστική
Σαβ 11 Μαρ, 16:30Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣΠ Κόρινθος ΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα
Σαβ 11 Μαρ, 18:00ΑΣ Καμπανιακός - ΑΣ Γιάννενα
Σαβ 11 Μαρ, 18:00ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων
Σαβ 11 Μαρ, 18:00ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣΠ Απόλλων
Κυρ 12 Μαρ, 18:00ΕΟ Σταυρούπολης - ΕΑ Λάρισας
16η αγωνιστική
Σαβ 18 Μαρ, 17:00ΑΣΠ Απόλλων - ΑΣ Καμπανιακός
Σαβ 18 Μαρ, 19:00ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΟ Λαμίας 2013
Σαβ 18 Μαρ, 19:00ΕΑ Λάρισας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Κυρ 19 Μαρ, 17:30ΑΣΠ Κόρινθος - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου
Κυρ 19 Μαρ, 18:00ΑΣ Γιάννενα - ΕΟ Σταυρούπολης
17η αγωνιστική
Σαβ 25 Μαρ, 18:00ΑΟ Λαμίας 2013 - ΑΣΠ Κόρινθος
Σαβ 25 Μαρ, 18:00ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου - ΕΑ Λάρισας
Σαβ 25 Μαρ, 18:00ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣΠ Απόλλων
Σαβ 25 Μαρ, 19:00Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ ΓιάννεναΕΑΚ Νεάπολης Λάρισα
Κυρ 26 Μαρ, 18:00ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Καμπανιακός
18η αγωνιστική
Σαβ 01 Απρ, 17:00ΑΣΠ Απόλλων - ΕΟ Σταυρούπολης
Σαβ 01 Απρ, 19:00ΕΑ Λάρισας - ΑΟ Λαμίας 2013
Σαβ 01 Απρ, 20:00ΑΣ Καμπανιακός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Κυρ 02 Απρ, 17:30ΑΣΠ Κόρινθος - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων
Κυρ 02 Απρ, 18:00ΑΣ Γιάννενα - ΠΑΣ Ιωνικός 80 Αγρινίου