Πρόγραμμα
ΗμερομηνίαΑγώναςΑποτέλεσμα
1η αγωνιστική
Σαβ 05 Νοε, 20:00ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΧΑΝΘ 3-0

(25-20,25-18,25-20)
Κυρ 06 Νοε, 19:00ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΣΑΑΚ Ανατόλια3-0

(27-25,25-20,25-21)
Σαβ 05 Νοε, 20:00ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0

(25-17,25-19,25-21)
Σαβ 05 Νοε, 18:00ΑΟ Νέας Βύσσας - Ηρακλής Πετοσφαίριση 20153-1

(19-25,25-19,25-20,25-23)
Σαβ 05 Νοε, 18:00ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΣΚ Λαγκαδά3-1
2η αγωνιστική
Σαβ 12 Νοε, 18:00ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης3-1

(25-20,16-25,26-24,25-20)
Σαβ 12 Νοε, 18:00ΧΑΝΘ - ΜΑΣ Νέα Γενεά1-3

(13-25,21-25,25-16,27-29)
Σαβ 12 Νοε, 18:00ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης3-1

(25-22,25-17,22-25,26-24)
Κυρ 13 Νοε, 18:00ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΟ Νέας Βύσσας3-1

(25-13,25-23,14-25,26-24)
Κυρ 13 Νοε, 18:00ΑΣΚ Λαγκαδά - Ηρακλής Πετοσφαίριση 20153-1

(19-25,25-17,25-18,25-21)
3η αγωνιστική
Σαβ 19 Νοε, 19:30ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΣΚ Λαγκαδά3-2

(25-12,20-25,14-25,25-11,15-12)
Κυρ 20 Νοε, 16:00Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 2-3

(26-28,25-15,25-12,21-25,15-17)
Σαβ 19 Νοε, 20:00ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΧΑΝΘ 3-2

(20-25,25-20,16-25,25-18,22-20)
Κυρ 20 Νοε, 16:00ΑΟ Νέας Βύσσας - ΣΑΑΚ Ανατόλια3-1

(21-25,25-21,25-21,25-21)
Κυρ 20 Νοε, 19:00ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης3-2

(26-24,12-25,25-20,17-25,15-11)
4η αγωνιστική
Σαβ 26 Νοε, 18:00ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης3-2

(25-11,24-26,22-25,25-14,15-13)
Σαβ 26 Νοε, 20:00ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΜΑΣ Νέα Γενεά2-3

(19-25,20-25,25-18,25-23,6-15)
Σαβ 26 Νοε, 18:00ΧΑΝΘ - ΑΟ Νέας Βύσσας3-2

(25-14,22-25,25-21,17-25,15-6)
Σαβ 26 Νοε, 18:00ΣΑΑΚ Ανατόλια - Ηρακλής Πετοσφαίριση 20152-3

(20-25,19-25,25-23,25-20,13-15)
Κυρ 27 Νοε, 18:00ΑΣΚ Λαγκαδά - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0

(25-20,25-20,25-15)
5η αγωνιστική
Σαβ 03 Δεκ, 16:00ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης0-3

(26-28,18-25,22-25)
Σαβ 03 Δεκ, 18:30Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΧΑΝΘ 2-3

(25-20,22-25,17-25,30-28,15-17)
Κυρ 04 Δεκ, 16:00ΑΟ Νέας Βύσσας - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης3-1

(25-21,24-26,25-20,25-14)
Κυρ 04 Δεκ, 18:00ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΣΑΑΚ Ανατόλια3-1

(25-19,27-25,20-25,25-18)
Κυρ 04 Δεκ, 19:00ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΣΚ Λαγκαδά3-2

(20-25,25-18,16-25,25-21,15-7)
6η αγωνιστική
Παρ 09 Δεκ, 21:00ΧΑΝΘ - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-2

(25-23,14-25,19-25,26-24,15-6)
Σαβ 10 Δεκ, 18:00ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - Ηρακλής Πετοσφαίριση 20153-1

(21-25,25-22,25-18,25-18)
Σαβ 10 Δεκ, 18:00ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΟ Νέας Βύσσας0-3

(24-26,19-25,15-25)
Κυρ 11 Δεκ, 18:00ΑΣΚ Λαγκαδά - ΣΑΑΚ Ανατόλια2-3

(22-25,25-23,25-16,18-25,8-15)
Κυρ 11 Δεκ, 19:00ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης3-1

(22-25,25-20,25-15,25-19)
7η αγωνιστική
Τρι 13 Δεκ, 20:00ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΧΑΝΘ 1-3

(16-25,20-25,25-19,18-25)
Σαβ 17 Δεκ, 18:00Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης1-3

(25-13,19-25,9-25,16-25)
Σαβ 17 Δεκ, 20:00ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΑΣΚ Λαγκαδά3-2

(19-25,25-27,25-21,26-24,15-1)
Κυρ 18 Δεκ, 16:00ΑΟ Νέας Βύσσας - ΜΑΣ Νέα Γενεά3-1

(22-25,25-20,25-18,25-17)
Κυρ 18 Δεκ, 18:00ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης0-3

(19-25,22-25,22-25)
8η αγωνιστική
Σαβ 21 Ιαν, 16:00ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΑΟ Νέας Βύσσας3-1

(16-25,25-22,25-17,25-23)
Σαβ 21 Ιαν, 18:00ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΣΑΑΚ Ανατόλια3-0

(25-15,25-8,25-19)
Σαβ 21 Ιαν, 18:00ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-1

(25-8,25-16,21-25,25-19)
Κυρ 22 Ιαν, 18:00ΑΣΚ Λαγκαδά - ΧΑΝΘ 3-1

(25-22,25-21,23-25,25-21)
Σαβ 21 Ιαν, 20:00ΜΑΣ Νέα Γενεά - Ηρακλής Πετοσφαίριση 20153-0

(25-13,25-18,25-19)
9η αγωνιστική
Σαβ 28 Ιαν, 18:00ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης3-1

(25-15,25-20,12-25,25-21)
Σαβ 28 Ιαν, 18:30Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης3-2

(23-25,25-23,19-25,25-12,15-13)
Σαβ 28 Ιαν, 20:00ΧΑΝΘ - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης0-3
Κυρ 29 Ιαν, 18:00ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΜΑΣ Νέα Γενεά3-2

(25-17,28-30,12-25,25-20,16-14)
Κυρ 29 Ιαν, 16:00ΑΟ Νέας Βύσσας - ΑΣΚ Λαγκαδά2-3

(17-25,25-20,25-17,20-25,12-15)
10η αγωνιστική
Σαβ 04 Φεβ, 17:00ΧΑΝΘ - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης3-1

(25-22,25-27,25-15,25-20)
Σαβ 04 Φεβ, 18:00ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΜΑΣ Νέα Γενεά1-3

(26-24,24-26,18-25,18-25)
Σαβ 04 Φεβ, 18:00Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΑΟ Νέας Βύσσας0-3

(22-25,23-25,20-25)
Κυρ 05 Φεβ, 18:00ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης3-0

(25-17,25-20,25-9)
Κυρ 05 Φεβ, 21:00ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης3-1

(25-20,17-25,27-25,25-14)
11η αγωνιστική
Σαβ 11 Φεβ, 18:00ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης0-3

(21-25,13-25,22-25)
Σαβ 11 Φεβ, 18:30Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΑΣΚ Λαγκαδά1-3

(25-20,19-25,20-25,18-25)
Σαβ 11 Φεβ, 20:00ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΣΑΑΚ Ανατόλια3-2

(25-21,25-19,18-25,19-25,15-9)
Κυρ 12 Φεβ, 18:00ΑΟ Νέας Βύσσας - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-2

(25-22,25-17,21-25,26-28,15-11)
Κυρ 12 Φεβ, 19:00ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΧΑΝΘ 0-3

(25-27,21-25,18-25)
12η αγωνιστική
Σαβ 18 Φεβ, 18:00ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΜΑΣ Νέα Γενεά3-1
Σαβ 18 Φεβ, 18:00ΧΑΝΘ - ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης3-2

(25-21,23-25,17-25,25-23,15-6)
Σαβ 18 Φεβ, 18:00ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΟ Νέας Βύσσας3-2

(31-29,21-25,17-25,25-19,15-13)
Κυρ 19 Φεβ, 18:00ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - Ηρακλής Πετοσφαίριση 20153-2

(25-22,22-25,25-14,16-25,15-9)
Κυρ 19 Φεβ, 18:00ΑΣΚ Λαγκαδά - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης3-0

(25-23,25-21,26-24)
13η αγωνιστική
Σαβ 25 Φεβ, 18:30Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΣΑΑΚ Ανατόλια2-3

(25-17,20-25,11-25,25-16,8-15)
Σαβ 25 Φεβ, 18:00ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης3-2

(28-30,23-25,28-26,25-23,15-13)
Σαβ 25 Φεβ, 18:00ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης1-3

(20-25,25-20,23-25,23-25)
Κυρ 26 Φεβ, 18:00ΑΟ Νέας Βύσσας - ΧΑΝΘ 2-3

(25-22,22-25,19-25,26-24,8-15)
Κυρ 26 Φεβ, 18:00ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΑΣΚ Λαγκαδά1-3

(24-26,25-18,19-25,19-25)
14η αγωνιστική
Σαβ 04 Μαρ, 18:00ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΑΟ Νέας Βύσσας3-0

(25-18,25-23,25-13)
Σαβ 04 Μαρ, 18:00ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης3-1
Σαβ 04 Μαρ, 18:00ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 0-3

(14-25,14-25,17-25)
Κυρ 05 Μαρ, 18:00ΑΣΚ Λαγκαδά - ΜΑΣ Νέα Γενεά3-2

(25-19,23-25,25-21,21-25,15-12)
Κυρ 05 Μαρ, 19:00ΧΑΝΘ - Ηρακλής Πετοσφαίριση 20153-2

(27-25,23-25,21-25,25-20,15-7)
15η αγωνιστική
Σαβ 11 Μαρ, 18:00ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΣΚ Λαγκαδά3-2

(24-26,20-25,25-21,28-26,15-13)
Σαβ 11 Μαρ, 18:30Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης1-3

(25-23,10-25,8-25,16-25)
Σαβ 11 Μαρ, 20:00ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - ΜΑΣ Νέα Γενεά3-2

(25-19,23-25,19-25,26-24,17-15)
Κυρ 12 Μαρ, 18:00ΑΟ Νέας Βύσσας - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης0-3

(20-25,23-25,29-31)
Κυρ 12 Μαρ, 18:00ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΧΑΝΘ 1-3

(25-21,15-25,16-25,24-26)
16η αγωνιστική
Σαβ 18 Μαρ, 18:00ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου 3-0

(25-17,25-18,25-20)
Σαβ 18 Μαρ, 18:00ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής Πετοσφαίριση 20153-0

(25-18,25-21,25-13)
Σαβ 18 Μαρ, 20:00ΧΑΝΘ - ΣΑΑΚ Ανατόλια3-0

(25-10,25-20,25-16)
Κυρ 19 Μαρ, 18:00ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΑΟ Νέας Βύσσας2-3

(25-18,18-25,25-15,23-25,12-15)
Κυρ 19 Μαρ, 18:00ΑΣΚ Λαγκαδά - ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης2-3
17η αγωνιστική
Σαβ 25 Μαρ, 18:00ΣΑΑΚ Ανατόλια - ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης
Σαβ 25 Μαρ, 18:00ΧΑΝΘ - ΑΣΚ Λαγκαδά
Σαβ 25 Μαρ, 18:30Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - ΜΑΣ Νέα Γενεά
Κυρ 26 Μαρ, 16:00ΔΑΣ Ωραιοκάστρου - ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης
Κυρ 26 Μαρ, 16:00ΑΟ Νέας Βύσσας - ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης
18η αγωνιστική
Σαβ 01 Απρ, 18:00ΑΠΣ Ναύαρχος Βότσης - ΧΑΝΘ
Σαβ 01 Απρ, 18:00ΓΣΓ Νίκη Αλεξανδρούπολης - ΣΑΑΚ Ανατόλια
Σαβ 01 Απρ, 20:00ΓΑΣ Αρχέλαος Κατερίνης - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Κυρ 02 Απρ, 18:00ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΔΑΣ Ωραιοκάστρου
Κυρ 02 Απρ, 18:00ΑΣΚ Λαγκαδά - ΑΟ Νέας Βύσσας