Το πρόγραμμα των συγκεντρωτικών προπονήσεων των Εθνικών ομάδων (12/2-15/2)



Το πρόγραμμα των συγκεντρωτικών προπονήσεων των Εθνικών ομάδων (12/2-15/2) έχει ως εξής:

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Πελοποννήσου)

Η ομοσπονδιακή προπονήτρια Μπέττυ Κουτσολία καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Κυριακή, 12/02/2017 στο Κλειστό γυμναστήριο Τρίπολης στις 14.45 (διάρκεια προπόνησης 15.00 – 17.00).

Μυρτώ Χρυσοβέργη (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Βασιλική Χριστοπούλου (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Ελευθερία Κουμούτση (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Ευγενία Μπαλακανάκη (ΓΣ Άργους)
Ελένη Παγωμένου (Παναχαϊκή ΓΕ)
Βασιλική Παυλοπούλου (ΑΟ Αίολος Πατρών)
Ολυμπία Μετόχου (ΑΣΠ Κορίνθου)
Δήμητρα Χατζή (ΑΣΠ Κορίνθου)
Ιωάννα Πατρινέλη (ΣΕΦΑ Αρκαδικός)
Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια )

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Πελοποννήσου)

Η ομοσπονδιακή προπονήτρια Μπέττυ Κουτσολία καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τετάρτη, 15/02/2017 στο Κλειστό γυμναστήριο Βέλου Κορινθίας στις 15.45 (διάρκεια προπόνησης 16.00 – 18.00).

Μυρτώ Χρυσοβέργη (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Βασιλική Χριστοπούλου (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Ελευθερία Κουμούτση (ΑΟ Αλκυών Αργολίδας)
Ευγενία Μπαλακανάκη (ΓΣ Άργους)
Ελένη Παγωμένου (Παναχαϊκή ΓΕ)
Βασιλική Παυλοπούλου (ΑΟ Αίολος Πατρών)
Ολυμπία Μετόχου (ΑΣΠ Κορίνθου)
Δήμητρα Χατζή (ΑΣΠ Κορίνθου)
Ιωάννα Πατρινέλη (ΣΕΦΑ Αρκαδικός)
Μαριέτα Κατσαρού-Λαβέρ ( ΦΟΝ Ομόνοια Ναυπάκτου)
Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια )

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 1)

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Κώστας Γκούντας και Ανέστης Γιαννακόπουλος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 13/02/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 13.45 (διάρκεια προπόνησης 14.00 – 15.30).

Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)
Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Ειρήνη Καρόλου (ΑΟ Πήγασος Χαϊδαρίου)
Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Φωτεινή Παπαγεωργίου (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Αθανασία Στατέλη (ΓΣΚ Ηρακλής)
Βασιλική Νικολογιάννη (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Ειρήνη Λεμονάκη (ΑΟ Ηλυσιακός)
Αγγελική Παναγιωτοπούλου (ΑΣ Περιστέρι)
Μαλένα Κομβόκη (ΓΣ Πανελλήνιος)
Παναγιώτα Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)
Σοφία Ρόκα (ΓΣ Πανελλήνιος)
Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Μπιάνκα Γκούρι (ΑΟ Σαρωνικός)
Ελένη Ζαννή (ΑΟΦ Πορφύρας)
Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Νικολέτα Μουτοπούλου (ΑΟ Νέοι Βύρωνος)
Βασιλική Αφεντουλίδη (ΑΕ Αίολος Ταύρου)


ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας 2)

Οι Ομοσπονδιακοί προπονητές Κώστας Γκούντας και Ανέστης Γιαννακόπουλος καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 13/02/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 15.15 (διάρκεια προπόνησης 15.30 – 17.00).

Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Αριστέα Σκέμπη (ΑΣ Περιστέρι)
Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)
Θεοδώρα Μπόκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Ελένη Κοντούδη (ΓΣΚ Ηρακλής)
Μυρτώ Σωτηροπούλου (ΓΣΚ Ηρακλής)
Ιωάννα-Άννα Καμπιλαύκα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)
Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)
Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)
Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)
Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Δήμητρα Σουλιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Μαριέτα Κατσαρού-Λαβέρ ( ΦΟΝ Ομόνοια Ναυπάκτου)
Νίκη Απλαδά (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Γεωργίνα Αντωνακάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Βασιλίνα Πετροπούλου (ΓΣΜ Λύκαια)

ΕΘΝΙΚΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Δημήτριος Φλώρος και ο συνεργάτης του Κώστας Γκούντας καλούν τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 13/02/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 16.45 (διάρκεια προπόνησης 17.00 – 19.00).

Ελένη Καρακάση (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Μαρία Μικέλη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Όλγα Ζαμπάτη (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Έλενα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Ιωάννα – Φωτεινή Χαριτωνίδη (ΑΟ Αιγάλεω)
Ευφροσύνη Μπακοδήμου (ΓΣ Πανιώνιος)
Ιωάννα Βογιατζόγλου (ΓΣΚ Ηρακλής)
Γεωργία Τσελέπη (ΓΣΚ Ηρακλής)
Χριστίνα Κόττα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Σπυριδούλα Χούντα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Λίντα-Μαρία Νταλ (Σ.Φ.Α Μ.Φοίβος)
Κοραλία Μπόκη (Φ.Ο Βριλησσίων)
Παναγιώτα Γεωργιλά (Γ.Α.Σ Μεσσαρά)
Ευαγγελία Κουτσάλη (ΑΟ Θρίαμβος)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Κρήτης)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Μανώλης Μανωλάκης καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 13/02/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου «Μελίνα Μερκούρη» στις 15.45 (διάρκεια προπόνησης 16.00 – 17.30).

Ανδρουλάκη Βάσω (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Ιωάννα Περδικάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Μανάι Έλλη (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Γενειατάκη Άννα (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Τσιναρίδου Έφη (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Προφυλίδου Αντωνία (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Μιχαήλ Τέρψη (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Καλογρίδη Γεωργία (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Πενταράκη Μαριλένα (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Ποντικάκη Αναστασία (Α.Ο Κύδων Χανίων)
Κο’ι’μτζή Νικολέτα (Ν.Α.Ο Σούδας)
Κωνσταντίνα Τζανατέα (Ν.Α.Ο Σούδας)
Πίσσα Κωνσταντίνα (ν.ΟΠ.Ρεθύμνου)
Γιαννούδη Ελένη-Αθηνά (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΕΘΝΙΚΗ ΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Κρήτης)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Νεκτάριος Νικάκης καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 14/02/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου «Μελίνα Μερκούρη» στις 19.15 (διάρκεια προπόνησης 19.30 – 21.00).

Ιωσήφ Παπαδόσηφο (ΣΦΠ Χανίων)
Αλέξανδρο Τζουγκαράκη (ΣΦΠ Χανίων)
Γεώργιο Γυπαράκη (ΣΦΠ Χανίων)
Νικόλαο Λαμπρινάκη (ΣΦΠ Χανίων)
Δημήτριο Σταυρόπουλο (ΓΕ Ηρακλείου)
Γεώργιο Αναστασάκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Ευάγγελο Σταυρακάκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Μανώλη Παχιαδάκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Νικόλαο Βατσολάκη (ΟΚΑ Αρκάδι)
Βασίλειο Γρηγοράκη (ΟΚΑ Αρκάδι)
Γεώργιο Πρασανάκη (Ο.Φ.Η)