Το πρόγραμμα των συγκεντρωτικών προπονήσεων των Εθνικών ομάδων (06/3-07/3) UPDATED



Το πρόγραμμα των συγκεντρωτικών προπονήσεων των Εθνικών ομάδων για την προσεχή εβδομάδα έχει ως εξής: 

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Αθήνας)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 06/03/2017 στο Κλειστό ΔΑΚ Γλυφάδας «Μάκης Λιούγκας» στις 14.15 (διάρκεια προπόνησης 14.30 – 16.0).

Μαρία Μερακλή (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Στέλλα Γκιούρδα (Ολυμπιακός ΣΦΠ)
Όλγα Γιαννοπούλου (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Φωτεινή Παπαιωάννου (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Νεφέλη Αλμπάνη (ΑΓΟ Ευρυάλη)
Ραφαέλα Μαρία Λεπενιώτη (ΑΟ Μαρκοπούλου)
Βίκυ Κασουρίδου (ΑΣ Περιστέρι)
Θεοδώρα Μποκή (ΓΣ Ηλιούπολης)
Νεφέλη Χατζηγρηγορίου (ΓΣ Ηλιούπολης)
Μηλιάννα Πετρουγάκη (ΓΣ Ηλιούπολης)
Δανάη Κουδούνα (ΓΣΚ Ηρακλής)
Ιωάννα-Άννα Καμπιλαυκά (ΓΣΚ Ηρακλής)
Βικτωρία Παπαδοπούλου (ΔΑΣ Αραφήν)
Αλεξάνδρα Βενέτη (ΑΣΠ Θέτις)
Δήμητρα Ζαχαροπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Μυρτώ Δημητρακοπούλου (ΣΦΑΜ Φοίβος)
Δανάη Κωστοπούλου (ΑΟΝ Αμαζόνες)
Νεφέλη Σούλη (ΑΣΣΑ Γαία 2011)
Έρη Αλεξοπούλου (ΑΠΣ Αλίμου)
Μαριέτα Κατσαρού-Λαβέρ ( ΦΟΝ Ομόνοια Ναυπάκτου)
Νίκη Απλαδά (Γ.Ε. Ηρακλείου)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ - ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (γκρουπ Κρήτης)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Μανώλης Μανωλάκης καλεί τις παρακάτω αθλήτριες σε συγκεντρωτική προπόνηση την Δευτέρα, 06/03/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου «Μελίνα Μερκούρη» στις 20.45 (διάρκεια προπόνησης 21.00 – 22.30).

Ιωάννα Περδικάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Νίκη Απλαδά (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Γεωργία-Μαρία Αντωνακάκη (Γ.Ε. Ηρακλείου)
Έφη Τσιναρίδου (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Ειρήνη Μασέλη (ΑΘΛ.Ε.Σ. Ηρακλείου)
Αντωνία Προφυλίδου (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Μιχαήλ Τέρψη (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Γεωργία Καλογρίδη (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Μαριλένα Πενταράκη (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Τέρψη Μιχαήλ (Α.Ο Ακρωτηρίου)
Αναστασία Ποντικάκη (Α.Ο Κύδων Χανίων)
Νικολέτα Κο’ι’μτζή (Ν.Α.Ο Σούδας)
Κωνσταντίνα Τζανατέα (Ν.Α.Ο Σούδας)
Κωνσταντίνα Πίσσα (ν.ΟΠ.Ρεθύμνου)
Ιωάννα Δαβαρία (ν.ΟΠ.Ρεθύμνου)
Ελένη-Αθηνά Γιαννούδη (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)
Μαριλένα Κουτσαντωνάκη (Ο.Φ.Χ Παγχανιακός)
Χρύσα Γιαννουλάκη (ΟΚΑ Αρκάδι)
Εβελίνα Κατσαμποξάκη (Φ.Γ.Σ Ηρακλείου)
Μαρία Μικράκη (ΑΠΣ Πήγασος Ηρακλείου)

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ - ΠΑΙΔΩΝ (γκρουπ Κρήτης)

Ο Ομοσπονδιακός προπονητής Νεκτάριος Νικάκης καλεί τους παρακάτω αθλητές σε συγκεντρωτική προπόνηση την Τρίτη, 07/03/2017 στο Κλειστό Γυμναστήριο Ρεθύμνου «Μελίνα Μερκούρη» στις 19.15 (διάρκεια προπόνησης 19.30 – 21.00).

Ιωσήφ Παπαδόσηφο (ΣΦΠ Χανίων)
Θωμά Μαρινάκη (ΣΦΠ Χανίων)
Αλέξανδρο Τζουγκαράκη (ΣΦΠ Χανίων)
Γεώργιο Γυπαράκη (ΣΦΠ Χανίων)
Νικόλαο Λαμπρινάκη (ΣΦΠ Χανίων)
Δημήτριο Σταυρόπουλο (ΓΕ Ηρακλείου)
Άγγελο Γενειατάκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Γεώργιο Αναστασάκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Ευάγγελο Σταυρακάκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Μανώλη Παχιαδάκη (ΓΕ Ηρακλείου)
Νικόλαο Βατσολάκη (ΟΚΑ Αρκάδι)
Βασίλειο Γρηγοράκη (ΟΚΑ Αρκάδι)
Γεώργιο Πρασανάκη (Ο.Φ.Η)
Κλοντιάν Πρέγκα (Γ.Ε.Ιεράπετρας)
Κωνσταντίνο Μαρκαντωνάκη (Ο.Π.Ε.Ρεθύμνου)