Home / ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ / All Star Day Γυναικών

EΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

 

Τα ρόστερ του «Champion All Star Day γυναικών 2011»

08/02/2011 14:29:15
 
Ανακοινώθηκαν τα ρόστερ των ομάδων που θα λάβουν μέρος στο «Champion All Star Day γυναικών 2011», το οποίο θα διεξαχθεί την Κυριακή 20 Φεβρουαρίου στο κλειστό του Γέρακα. Αναλυτικά οι αθλήτριες και οι προπονητές των ομάδων που θα λάβουν μέρος στη γιορτή του γυναικείου βόλεϊ έχουν ως εξής:

Ομάδα Ελληνίδων Αθλητριών

1. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΟΣΦΠ)
2. ΙΧΤΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ (ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ)
3. ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ)
4. ΚΟΥΤΟΥΞΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ (ΑΕΚ)
5. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΕΝΙΑ (ΑΕΚ)
6. ΚΙΟΣΗ ΕΛΕΝΗ (ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ)
7. ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΘΗΝΑ (ΠΑΟ)
8. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ (ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ)
9. ΓΙΑΚΟΥΜΠ ΑΡΙΣΤΕΑ (ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ)
10. ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ)
11. ΤΣΙΜΑ ΕΥΓΕΝΙΑ (ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ)
12. ΧΑΝΤΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ)
13. ΚΟΝΟΜΙ ΑΡΕΤΑ (ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ)
14. ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ)
Προπονητές: Τάκης Φλώρος, Λυκούδης Γιώργος

Ομάδα Ξένων Αθλητριών
1. MOLNAR BRIJLTKA (ΠΑΟ, ΑΚΡΑΙΑ)
2. ΜΑΗΟΝ ΤΑΜΜΥ (ΠΑΟ, ΑΚΡΑΙΑ)
3. BLADENOVIC JELENA (ΠΑΟ, ΔΙΑΓΩΝΙΑ)
4. KOLEVA ELENA (ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ, ΔΙΑΓΩΝΙΑ)
5. SIMANKOVA JANA (ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ, ΠΑΣΣΑ)|
6. KISS KATALIN (ΑΕΚ, ΔΙΑΓΩΝΙΑ)
7. OGNJENOVIC MAJA (ΟΣΦΠ, ΠΑΣΣΑ)
8. BOROVINCEK SONYA (ΑΕΚ, ΚΕΝΤΡΙΚΗ)
9. JOZSA ZSUZSANNA (ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ, ΑΚΡΑΙΑ)
10. NYSTROM EMILIA (ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ, ΛΙΜΠΕΡΟ)
11. NIEVA MARTHA (ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ, ΑΚΡΑΙΑ)
12. YANEVA ROSITSA (ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ, ΚΕΝΤΡΙΚΗ)
13. JELIC VESNA (ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ, ΑΚΡΑΙΑ)
14. MONTANO LADYS-JULIETH (ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ, ΛΙΜΠΕΡΟ)
Προπονητές: Γιάννης Νικολάκης, Τέλης Σωτήρχος

Ομάδα Α2 Αθλητριών
1. ΣΥΛΛΑ ΜΙΡΕΛΛΑ (ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ, ΠΑΣΣΑ)
2. ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΣΟΦΙΑ (ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ, ΠΑΣΣΑ)
3. ΡΟΓΚΑ ΠΕΝΥ (ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ, ΛΙΜΠΕΡΟ)
4. ΑΓΟΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ, ΚΕΝΤΡΙΚΗ)
5. ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΗ (ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ, ΚΕΝΤΡΙΚΗ)
6. ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΝΑ (ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ , ΚΕΝΤΡΙΚΗ)
7. ΦΙΛΙΠΙΟΝΟΚΑ ΚΑΡΙΝΑ (ΖΑΟΝ, ΔΙΑΓΩΝΙΑ)
8. ΓΙΟΒΑΝΗ ΜΑΡΒΗ (ΦΟ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ, ΔΙΑΓΩΝΙΑ)
9. ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ (ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ, ΑΚΡΑΙΑ)
10. ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΙΑΝΑ (ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ, ΑΚΡΑΙΑ)
11. ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ, ΑΚΡΑΙΑ)
12. ΚΟΡΝΙΑ ΛΑΟΥΡΑ (ΑΠΣ ΑΚΑΔ. ΒΟΛΛΕΥ ΦΙΛΙΑ, ΑΚΡΑΙΑ)
Προπονητές: Κασσιανή Ξενάκη, Εμμανουήλ Αποστολογιωργάκης

Εθνική Κορασίδων
1. ΧΡΙΣΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ)
2. ΑΡΤΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ (ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ)
3. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ)
5. ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΘΗ (ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ)
9. ΜΠΟΥΣΙΑ ΣΟΦΙΑ (ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ)
10. ΠΙΝΤΖΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ (ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ)
11. ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ (ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ)
14. ΚΑΛΑΝΤΑΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ (ΑΣ ΑΡΗΣ)
15. ΧΑΝΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ (ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ)
16. ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΘΛΕΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ)
17. ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΦΕΝΙΑ (ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ)
18. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ (ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ)
Προπονήτρια: Καρολίνα Μπαρζούκα

Κλιμάκιο ΕΣΠΑΑΑ
1. ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ (ΑΕΚ)
2. ΒΛΑΤΑΚΗ ΦΛΩΡΑ (ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ)
3. ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΕΒΙΝΑ (ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ)
4. ΚΑΤΣΙΚΗ ΣΟΦΙΑ (ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ)
5. ΔΑΒΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ (ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ)
6. ΜΠΑΦΑΚΗ ΑΡΕΤΗ (ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ)
7. ΜΑΥΡΟΠΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ)
8. ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ (ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ)
9. ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ (ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ)
10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ (ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ)
11. ΨΩΜΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΑΣΠΕ ΘΕΤΙΣ)
12. ΚΟΥΚΙΑ ΣΟΦΙΑ (ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ)
Προπονήτρια: Καλαρά Μαρία

Κλιμάκιο ΕΣΠΕΔΑ
1. ΜΗΛΙΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ (ΟΣΦΠ)
2. ΚΑΛΕΜΙΚΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ (ΟΣΦΠ)
3. ΜΠΙΛΙΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ (ΟΣΦΠ)
4. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ ΔΑΝΑΗ (ΟΣΦΠ)
5. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ)
6. ΜΠΑΝΙΚΑ ΣΕΒΑΣΤΗ (ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ)
7. ΔΙΚΑΙΟΥΛΙΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ (ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ)
8. ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ (ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ)
9. ΚΩΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ (ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ)
10. ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΗΛΙΑ (ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ)
11. ΓΑΛΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ (ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ)
12. ΦΟΥΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑ, (ΑΕΟ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ)
Προπονήτρια: Λυκογιάννη Δήμητρα


Το πρόγραμμα του «Champion All Star Day γυναικών 2011»

11:00 Αγώνας μεταξύ επίλεκτων αθλητριών κλιμακίων ΕΣΠΑΑΑ και ΕΣΠΕΔΑ.

13:00 Αγώνας μεταξύ επίλεκτων αθλητριών από αθηναϊκές ομάδες της Α2 κόντρα στην Εθνική κορασίδων.

15:00 All Star Game: Αγώνας μεταξύ επίλεκτων Ελληνίδων αθλητριών της Α1 κόντρα στις επίλεκτες ξένες αθλήτριες της Α1.