Home / ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΕΙΣ / All Star Day Γυναικών

EΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ

 

Στράντζαλης αντί Λυκούδη, αλλαγές στα ρόστερ

10/02/2011 14:22:39
 
Ο Θανάσης Στράντζαλης θα είναι μαζί με τον Τάκη Φλώρο στον πάγκο των All Star Ελληνίδων, αντικαθιστώντας τον Γιώργο Λυκούδη. Αναλυτικά τα ρόστερ των ομάδων που θα συμμετέχουν στο Champion All Star Day 2011.

Ομάδα Ελληνίδων
1 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
2 ΙΧΤΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
3 ΝΟΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
4 ΚΟΥΤΟΥΞΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΑΕΚ
5 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΦΕΝΙΑ ΑΕΚ
6 ΚΙΟΣΗ ΕΛΕΝΗ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
7 ΠΑΠΑΦΩΤΙΟΥ ΑΘΗΝΑ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΛΙΚΗ ΣΑ ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟΥ
9 ΓΙΑΚΟΥΜΠ ΑΡΙΣΤΕΑ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
10 ΒΛΑΧΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
11 ΤΣΙΜΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
12 ΧΑΝΤΑΒΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
13 ΚΟΝΟΜΙ ΑΡΕΤΑ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
14 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Προπονητές: Τάκης Φλώρος, Θανάσης Στράντζαλης

Ομάδα Ξένων
1 MOLNAR BRIJLTKA ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
2 ΜΑΗΟΝ ΤΑΜΜΥ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
3 BLADENOVIC JELENA ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
4 KOLEVA ELENA ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
5 SIMANKOVA JANA ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
6 KISS KATALIN ΑΕΚ
7 OGNJENOVIC MAJA ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
8 BOROVINCEK SONYA ΑΕΚ
9 JOZSA ZSUZSANNA ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
10 NYSTROM EMILIA ΓΣ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
11 NIEVA MARTHA ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
12 YANEVA ROSITSA ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
13 JELIC – PEKER VESNA ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
14 DA SILVA MILCA ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
Προπονητές: Γιάννης Νικολάκης, Τέλης Σωτήρχος

Ομάδα Α2 Αθλητριών
1 ΣΥΛΛΑ ΜΙΡΕΛΛΑ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
2 ΚΑΛΛΙΩΡΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
3 ΡΟΓΚΑ ΠΕΝΥ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
4 ΑΓΟΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΟΦ ΓΕΡΑΚΑΣ
5 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΛΗ ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
6 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΝΑ ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ
7 ΦΙΛΙΠΙΟΝΟΚΑ ΚΑΡΙΝΑ ΖΑΟΝ
8 ΓΙΟΒΑΝΗ ΜΑΡΒΗ ΦΟ ΒΡΙΛΛΗΣΙΩΝ
9 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΣΠ ΙΩΝΕΣ
10 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗ ΑΡΙΑΝΑ ΑΕ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
11 ΚΑΡΑΜΠΑΓΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ
12 ΚΟΡΝΙΑ ΛΑΟΥΡΑ ΑΠΣ ΑΚΑΔ. ΒΟΛΛΕΥ ΦΙΛΙΑ
Προπονητές: Κασσιανή Ξενάκη, Εμμανουήλ Αποστολογιωργάκης

Εθνική Κορασίδων
1 ΧΡΙΣΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
2 ΑΡΤΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΛΕΝΑ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
3 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ
5 ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΘΗ ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ
9 ΜΠΟΥΣΙΑ ΣΟΦΙΑ ΕΑ ΛΑΡΙΣΑΣ
10 ΠΙΝΤΖΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
11 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
14 ΚΑΛΑΝΤΑΡΙΔΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΣ ΑΡΗΣ
15 ΧΑΝΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΑΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
16 ΓΙΑΝΝΙΤΣΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΛΕΣΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
17 ΠΑΤΕΡΑΚΗ ΜΑΡΙΦΕΝΙΑ ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ
18 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
Προπονήτρια: Καρολίνα Μπαρζούκα




Κλιμάκιο ΕΣΠΑΑΑ
1 ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΑΕΚ
2 ΒΛΑΤΑΚΗ ΦΛΩΡΑ ΑΟ ΠΑΛΛΗΝΗ
3 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΕΒΙΝΑ ΑΣ ΣΧΟΛΗ ΜΩΡΑΙΤΗ
4 ΚΑΤΣΙΚΗ ΣΟΦΙΑ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
5 ΔΑΒΑΡΗ ΜΑΡΙΝΑ ΓΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ
6 ΜΠΑΦΑΚΗ ΑΡΕΤΗ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
7 ΜΑΥΡΟΠΑΝΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ
8 ΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
9 ΓΙΑΝΝΕΛΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΩΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
11 ΠΟΔΑΡΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΕΝΩΣΗ ΒΥΡΩΝΑ
12 ΚΟΥΚΙΑ ΣΟΦΙΑ ΓΣ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ
Προπονήτρια: Καλαρά Μαρία

Κλιμάκιο ΕΣΠΕΔΑ
1 ΜΗΛΙΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΟΣΦΠ
2 ΚΑΛΕΜΙΚΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΣΦΠ
3 ΜΠΙΛΙΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΟΣΦΠ
4 ΜΟΥΡΑΤΙΔΗ ΔΑΝΑΗ ΟΣΦΠ
5 ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ
6 ΜΠΑΝΙΚΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
7 ΔΙΚΑΙΟΥΛΙΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΑΟΝΣ ΜΙΛΩΝ
8 ΠΑΓΩΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΓΣ ΑΡΤΕΜΙΣ
9 ΚΩΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΑΣ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
10 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΥ ΣΗΛΙΑ ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
11 ΓΑΛΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΑΟ ΤΡΑΧΩΝΕΣ
12 ΦΟΥΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑ ΑΕΟ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ
Προπονήτρια: Λυκογιάννη Δήμητρα

Το πρόγραμμα του Champion All Star Day γυναικών 2011

11:00 Αγώνας μεταξύ επίλεκτων αθλητριών κλιμακίων ΕΣΠΑΑΑ και ΕΣΠΕΔΑ.

13:00 Αγώνας μεταξύ επίλεκτων αθλητριών από αθηναϊκές ομάδες της Α2 κόντρα στην Εθνική κορασίδων.

15:00 All Star Game: Αγώνας μεταξύ επίλεκτων Ελληνίδων αθλητριών της Α1 κόντρα στις επίλεκτες ξένες αθλήτριες της Α1.