A2 Ανδρών (6η αγωνιστική - 23-24/11): Τα αποτελέσματα Α' και Β' ομίλων
Τα αποτελέσματα της 6ης αγωνιστικής και οι βαθμολογίες του Α' ομίλου και του Β' ομίλου της Α2 Ανδρών.
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 6η αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣ Πανερυθραϊκός 0-3 (22-25, 18-25, 12-25), Διαιτητές: Τραχαλάκη, Αγγελίδης.
ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΟ Καλαμάτα 80 3-0 (25-21, 25-23, 25-20), Διαιτητές: Λιναρδάτος, Παπαχριστόπουλος.
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΕΠ Ολυμπιάς 2-3 (15-25, 25-23, 25-19, 23-25, 15-17), Διαιτητές: Μενεσλής, Λιάκου.
ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΓΣ Πανιώνιος 1-3 (15-25, 20-25, 25-17, 20-25), Διαιτητές: Μάλφας, Νικάκης.
ΑΣ Κέρκης - ΑΟΝΣ Μίλων 2-3 (31-29, 16-25, 23-25, 25-11, 15-17), Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μούζουλας.
Ρεπό η ΑΕ Αρμενίων.
Η βαθμολογία ΕΔΩ.
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 6η αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου
ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΣ Άθλος 2-3 (25-23, 22-25, 11-25, 27-25, 13-15), Διαιτητές: Δανιηλίδου, Χανός.
ΧΑΝΘ - ΑΠΣ Φίλιππος 0-3 (19-25, 23-25, 19-25), Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Μπέλλος Εμμ..
Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ερμογένης 2-3 (25-20, 17-25, 18-25, 25-10, 11-15), Διαιτητές: Δημητρίου, Τοσουνίδης.
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΕΝ Πανοράματος 3-1 (25-22, 25-22, 27-29, 25-08), Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τονονίδης.
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΣΦΚ Πιερικός 3-1 (23-25, 25-23, 25-22, 25-23), Διαιτητές: Θεμελής, Αθανασόπουλος.
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
ΑΣ Άρης - ΑΣ Μακεδονικός 0-3 (24-26, 22-25, 23-25), Διαιτητές: Μπουγιούκας Κ., Δρανίτσας.
Η βαθμολογία ΕΔΩ.
Α2 Ανδρών - Α' όμιλος - 6η αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣ Πανερυθραϊκός 0-3 (22-25, 18-25, 12-25), Διαιτητές: Τραχαλάκη, Αγγελίδης.
ΑΟ Αιγιαλέων - ΑΟ Καλαμάτα 80 3-0 (25-21, 25-23, 25-20), Διαιτητές: Λιναρδάτος, Παπαχριστόπουλος.
ΔΑΣ Δραπετσώνας - ΑΕΠ Ολυμπιάς 2-3 (15-25, 25-23, 25-19, 23-25, 15-17), Διαιτητές: Μενεσλής, Λιάκου.
ΑΟ Νέοι Βύρωνος - ΓΣ Πανιώνιος 1-3 (15-25, 20-25, 25-17, 20-25), Διαιτητές: Μάλφας, Νικάκης.
ΑΣ Κέρκης - ΑΟΝΣ Μίλων 2-3 (31-29, 16-25, 23-25, 25-11, 15-17), Διαιτητές: Οικονόμου Β., Μούζουλας.
Ρεπό η ΑΕ Αρμενίων.
Η βαθμολογία ΕΔΩ.
Α2 Ανδρών - Β' όμιλος - 6η αγωνιστική
Σάββατο 23 Νοεμβρίου
ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΑΣ Άθλος 2-3 (25-23, 22-25, 11-25, 27-25, 13-15), Διαιτητές: Δανιηλίδου, Χανός.
ΧΑΝΘ - ΑΠΣ Φίλιππος 0-3 (19-25, 23-25, 19-25), Διαιτητές: Μπέλλος Ι., Μπέλλος Εμμ..
Πήγασος Πολίχνης - ΑΣ Ερμογένης 2-3 (25-20, 17-25, 18-25, 25-10, 11-15), Διαιτητές: Δημητρίου, Τοσουνίδης.
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΕΝ Πανοράματος 3-1 (25-22, 25-22, 27-29, 25-08), Διαιτητές: Ιωαννίδης, Τονονίδης.
ΣΠΑ Καρδίτσας - ΣΦΚ Πιερικός 3-1 (23-25, 25-23, 25-22, 25-23), Διαιτητές: Θεμελής, Αθανασόπουλος.
Κυριακή 24 Νοεμβρίου
ΑΣ Άρης - ΑΣ Μακεδονικός 0-3 (24-26, 22-25, 23-25), Διαιτητές: Μπουγιούκας Κ., Δρανίτσας.
Η βαθμολογία ΕΔΩ.