Ημερομηνία |
Αγώνας |
Αποτέλεσμα |
Β' φάση - 1η αγωνιστική |
Τετ. 6 Δεκεμβρίου, 19.30 |
ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΣ Πανιώνιος |
3-0 (25-19, 25-21, 25-15) |
Τετ. 6 Δεκεμβρίου, 20.00 |
ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΧΑΝΘ |
0-3 (16-25, 26-28, 22-25) |
Τετ. 6 Δεκεμβρίου, 20.30 |
ΖΑΟΝ - ΑΣΠ Θέτις |
0-3 (22-25, 15-25, 13-25) |
Τετ. 6 Δεκεμβρίου 21.30 |
ΑΟΝ Αμαζόνες - ΓΣ Πετρούπολης |
3-1 (27-25, 26-24, 17-25, 25-18) |
Β' φάση - 2η αγωνιστική |
Τετ. 17 Ιανουαρίου 2018, 20.30 |
ΑΟΝ Αμαζόνες - ΓΣ Μεσσηνιακός |
3-2 (25-18, 22-25, 21-25, 25-22, 17-15) |
Τετ. 17 Ιανουαρίου 2018, 21.00 |
ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΟ Ηλυσιακός |
0-3 (19-25, 9-25, 7-25) |
Τετ. 17 Ιανουαρίου 2018, 17.30 |
ΑΕΚ - ΑΣΠ Θέτις |
0-3 (10-25, 26-28, 20-25) |
Τετ. 17 Ιανουαρίου 2018, 21.00 |
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΜΑΣ Νέα Γενεά |
1-3 (21-25, 23-25, 25-17, 23-25) |
Πέμ. 18 Ιανουαρίου 2018, 19.30 |
ΠΑΟΚ - ΧΑΝΘ |
3-0 (25-23, 25-19, 25-22) |
Γ' φάση - 1η αγωνιστική - Top 16 |
Τετ. 31 Ιανουαρίου 2018, 19.00 |
ΑΟ Θήρας - Αίας Ευόσμου |
3-1 (25-19, 22-25, 25-16, 25-19) |
Πεμ. 1 Φεβρουαρίου 2018, 20.00 |
ΜΑΣ Νέα Γενεά - Ολυμπιακός |
0-3 (17-25, 16-25, 18-25) |
Τετ. 31 Ιανουαρίου 2018, 18.00 |
ΑΟ Μαρκόπουλου - ΓΣ Ηλιούπολης |
1-3 (11-25, 25-21, 14-25, 19-25) |
Τετ. 31 Ιανουαρίου 2018, 20.30 |
ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΟ Ηλυσιακός |
2-3 (20-25, 25-21, 25-17, 17-25, 12-15) |
Πεμ. 25 Ιανουαρίου 2018, 21.45 |
ΑΟΦ Πορφύρας - Μακεδόνες Αξιού |
0-3 (20-25, 22-25, 14-25) |
Τετ. 31 Ιανουαρίου 2018, 19.00 |
Πανναξιακός - Άρης |
3-1 (25-21, 25-21, 19-25, 25-16) |
Πεμ. 1 Φεβρουαρίου 2018, 19.30 |
ΠΑΟΚ - Θέτιδα Βούλας |
0-3 (22-25, 26-28, 21-25) |
Τετ. 31 Ιανουαρίου 2018 |
ΑΣΠ Κόρινθος - Ηρακλής Κηφισιάς |
3-0 (25-0, 25-0, 25-0) |
Γ' φάση - 2η αγωνιστική - Προημιτελικά |
Τετ. 14 Φεβρουαρίου 2018, 19.00 |
Πανναξιακός - Μακεδόνες Αξιού |
3-2 (19-25, 25-16, 25-22, 23-25, 17-15) |
Τετ. 14 Φεβρουαρίου 2018, 21.30 |
ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣΠ Κόρινθος |
3-0 (25-15, 25-13, 25-19) |
Τετ. 14 Φεβρουαρίου 2018, 19.15 |
ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός |
0-3 (23-25, 18-25, 17-25) |
Πέμ. 15 Φεβρουαρίου 2018, 19.30 |
Θέτιδα Βούλας - ΑΟ Θήρας |
1-3 (20-25, 23-25, 25-23, 18-25) |
Final-4 - Ημιτελικά |
Παρασκευή 2 Μαρτίου 2018, 18.00 |
Ολυμπιακός - ΑΟ Θήρας |
3-1 (25-21, 28-26, 22-25, 25-21) |
Παρασκευή 2 Μαρτίου 2018, 20.30 |
ΑΟ Ηλυσιακός - Πανναξιακός |
0-3 (16-25, 19-25, 20-25) |
Final-4 - Τελικός |
Σάββατο 3 Μαρτίου 2018, 20.00 |
Ολυμπιακός - Πανναξιακός |
3-0 (25-15, 25-16, 25-19) |