Πανελλήνιο Παίδων - Κορασίδων: Το πρόγραμμα της προημιτελικής φάσης

ΑΝΑΠΤΥΞΗ ,

Το πρόγραμμα των αγώνων της προημιτελικής φάσης των Πανελλήνιων Πρωταθλημάτων Παίδων - Κορασίδων.

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Προημιτελική φάση

Α' όμιλος

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

Πήγασος Πολίχνης - ΠΟ Μουδανιών
ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΟ Πρέβεζας

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης
ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Μουδανιών

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

ΠΟ Μουδανιών - ΑΟ Ορεστιάδας
Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας

Β' όμιλος

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΑ Άμιλλα
ΑΣ Ελπίς - ΦΕΣ Αριστοτέλης

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣ Εθνικός
ΦΕΣ Αριστοτέλης ΣΦΑ Άμιλλα

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

ΣΦΑ Άμιλλα - ΑΣ Ελπίς
ΜΓΣ Εθνικός - ΦΕΣ Αριστοτέλης

Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου

Α1 - Β2
Β1 - Α2

Γ' όμιλος

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

ΑΟΝΣ Μίλων - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Καλαμάτα 80

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝΣ Μίλων
ΑΟ Καλαμάτα 80 - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Καλαμάτα 80

Δ' όμιλος

1η αγωνιστική

ΣΦΠ Χανίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΣΦΠ Χανίων
ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός ΣΦΠ

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Πανερυθραϊκός
ΣΦΠ Χανίων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός

Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου

Γ1 - Δ2
Δ1 - Γ2

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Κορασίδων - Προημιτελική φάση

Α' όμιλος

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Αίας Κιλκίς
Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΣ Άρης

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΣ Ελπίς
ΑΣ Άρης - ΑΣ Αίας Κιλκίς

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

ΑΣ Αίας Κιλκίς - Πρωταθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ
ΑΣ Ελπίς - ΑΣ Άρης

Β' όμιλος

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

ΑΣ Γαία Δράμας - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
ΦΓΣ Πρέβεζας - Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

ΦΓΣ Πρέβεζας - ΑΣ Γαία Δράμας
Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση - ΦΓΣ Πρέβεζας
ΑΣ Γαία Δράμας - Δευτεραθλήτρια ΕΣΠΕΚΕΛ

Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου

Α1 - Β2
Β1 - Α2

Γ' όμιλος

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

ΑΟ Αιγάλεω - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
ΓΕ Ηρακλείου - Ερυθρός Αστέρας

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Αιγάλεω
Ερυθρός Αστέρας - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΓΕ Ηρακλείου
ΑΟ Αιγάλεω - Ερυθρός Αστέρας

Δ' όμιλος

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

ΟΦΑ Απολλώνιος - ΑΟ Μαρκοπούλου
ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου - ΟΦΑ Απολλώνιος
Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας - ΑΟ Μαρκοπούλου

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Απόλλων Αγίου Δημητρίου
ΟΦΑ Απολλώνιος - Πρωταθλητής Ζ' Περιφέρειας

Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου

Γ1 - Δ2
Δ1 - Γ2

Σχετικά Άρθρα

;