Πανελλήνιο κοριτσιών Κ18: Το πλήρες πρόγραμμα της προημιτελικής φάσης
Το πλήρες πρόγραμμα και οι έδρες της προημιτελικής και της ημιτελικής φάσης του Πανελληνίου πρωταθλήματος κοριτσιών Κ18.
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ18
Α' Όμιλος (Βότση - Μίκρα)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
Βότση 17.30: ΑΣ Γιάννενα - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Μίκρα 18.30: ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΠΑΟΚ
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
Βότση 17.30: ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΑΣ Γιάννενα
Μίκρα 18.30: ΠΑΟΚ - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
Βότση 17.30: ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου
Μίκρα 18.30: ΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ
Β' Όμιλος (Αλκαζάρ - Νεάπολη)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
Αλκαζάρ 17.30: ΑΣ Άρης - ΑΟ Καβάλας
ΕΑΚ Νεάπολης 19.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΣΦΚ Πιερικός
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
Αλκαζάρ 17.30: ΣΦΚ Πιερικός - ΑΟ Καβάλας
ΕΑΚ Νεάπολης 19.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Άρης
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
Αλκαζάρ 13.00: ΑΣ Άρης - ΣΦΚ Πιερικός
Αλκαζάρ 15.30: ΑΟ Καβάλας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μίκρα 16.00: Β1 - Α2
Μίκρα 18.30: Α1 - Β2
Γ' Όμιλος (Μεταμόρφωση)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
17.30: ΑΣΣΑ Γαία - ΑΘΛΗΣΗ
19.30: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΣ Περιστέρι
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
17.00: ΑΘΛΗΣΗ - ΑΣ Περιστέρι
19.00: ΑΣΣΑ Γαία - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
17.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΘΛΗΣΗ
19.00: ΑΣ Περιστέρι - ΑΣΣΑ Γαία
Δ' Όμιλος (Μελίσσια)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
14.30: ΑΣΠ Απόλλων - ΣΦΑΜ Φοίβος
16.30: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Ιωνικός
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
11.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣΠ Απόλλων
14.30: ΑΟ Ιωνικός - ΣΦΑΜ Φοίβος
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
16.00: ΣΦΑΜ Φοίβος - ΓΕ Ηρακλείου
18.30: ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Ιωνικός
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μεταμόρφωσης 19.00: Γ1 - Δ2
Λύκειο Μελισσίων 19.30: Δ1 - Γ2
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ18
Α' Όμιλος (Βότση - Μίκρα)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
Βότση 17.30: ΑΣ Γιάννενα - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Μίκρα 18.30: ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΠΑΟΚ
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
Βότση 17.30: ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΑΣ Γιάννενα
Μίκρα 18.30: ΠΑΟΚ - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
Βότση 17.30: ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου
Μίκρα 18.30: ΑΣ Γιάννενα - ΠΑΟΚ
Β' Όμιλος (Αλκαζάρ - Νεάπολη)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
Αλκαζάρ 17.30: ΑΣ Άρης - ΑΟ Καβάλας
ΕΑΚ Νεάπολης 19.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΣΦΚ Πιερικός
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
Αλκαζάρ 17.30: ΣΦΚ Πιερικός - ΑΟ Καβάλας
ΕΑΚ Νεάπολης 19.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΣ Άρης
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
Αλκαζάρ 13.00: ΑΣ Άρης - ΣΦΚ Πιερικός
Αλκαζάρ 15.30: ΑΟ Καβάλας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μίκρα 16.00: Β1 - Α2
Μίκρα 18.30: Α1 - Β2
Γ' Όμιλος (Μεταμόρφωση)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
17.30: ΑΣΣΑ Γαία - ΑΘΛΗΣΗ
19.30: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΣ Περιστέρι
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
17.00: ΑΘΛΗΣΗ - ΑΣ Περιστέρι
19.00: ΑΣΣΑ Γαία - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
17.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΘΛΗΣΗ
19.00: ΑΣ Περιστέρι - ΑΣΣΑ Γαία
Δ' Όμιλος (Μελίσσια)
Πέμπτη 12 Μαΐου 2022
14.30: ΑΣΠ Απόλλων - ΣΦΑΜ Φοίβος
16.30: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Ιωνικός
Παρασκευή 13 Μαΐου 2022
11.00: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣΠ Απόλλων
14.30: ΑΟ Ιωνικός - ΣΦΑΜ Φοίβος
Σάββατο 14 Μαΐου 2022
16.00: ΣΦΑΜ Φοίβος - ΓΕ Ηρακλείου
18.30: ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Ιωνικός
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Κυριακή 15 Μαΐου 2022
Μεταμόρφωσης 19.00: Γ1 - Δ2
Λύκειο Μελισσίων 19.30: Δ1 - Γ2