Τελική φάση Πανελληνίου κοριτσιών Κ20: Τα ρόστερ των τεσσάρων φιναλίστ

Πανελλήνια ,

Α.Ο. Μαρκοπούλου, Α.Σ.Π. Απόλλων Πατρών, Π.Α.Ο.Κ. και Ναύαρχος Βότσης θα διεκδικήσουν το τριήμερο 4-6 Σεπτεμβρίου στο κλειστό του Μαρκόπουλου το τίτλο του πρωταθλητή Ελλάδας στο πρωτάθλημα κοριτσιών Κ20.

Αναλυτικά τα ρόστερ των τεσσάρων φιναλίστ:

Π.Α.Ο.Κ.



ΦΑΝΕΛΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΥΨΟΣ
1 Κυριακή Τερζόγλου Κεντρική 22/11/2003 1.86
3 Άννα Μαρία Μπάμπη Ακραία 14/2/2001 1.75
5 Βασιλική Τσώνη Κεντρική 1/6/2003 1.83
6 Ελένη Παπαδοπούλου Λίμπερο 17/2/2004 1.62
7 Αναστασία Σταματίου Λίμπερο 28/11/2002 1.67
8 Σωτηρία-Ελένη Πιλιτσίδου Διαγώνια 20/3/2001 1.82
9 Ελισάβετ Ηλιοπούλου Πασαδόρος 25/1/2001 1.77
10 Ισμήνη Αινάλη Πασαδόρος 22/5/2004 1.75
11 Ιωάννα Αινάλη Ακραία 22/5/2004 1.78
13 Σταματία Κυπαρίσση Ακραία 20/6/2002 1.86
14 Αρετή Φουργκατσιώτη Ακραία 30/9/2004 1.69
18 Ανδρομάχη Τσιόγκα Κεντρική 3/11/2001 1.93
19 Ελευθερία Μιχοπούλου Ακραία 8/3/2005 1.79
20 Όλγα Λόλα Διαγώνια 27/7/2004 1.84
Προπονητής: Γιάννης Χαριτωνίδης
Έφορος: Γιώργος Φουρκατσιώτης


Α.Π.Σ. ΝΑΥΑΡΧΟΥ ΒΟΤΣΗ




ΦΑΝΕΛΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΥΨΟΣ
1 Θεοδώρα Χατζηηλίου Κεντρική 8/2/2005 1.81
2 Εύα Κολοβού Κεντρική 18/1/2002 1.80
3 Χριστίνα Τολιοπούλου Κεντρική 4/9/2004 1.81
4 Αμαλία Σκουλούδη Κεντρική 19/7/2004 1.85
5 Πολύμνια Κυριακίδου Κεντρική 16/11/2001 1.82
6 Σταυρούλα Εξιόγλου Πασαδόρος 5/6/2004 1.71
7 Γεωργία Ωραιοπούλου Λίμπερο 16/10/2002 1.64
8 Λίτσα Γαροφαλάκη Πασαδόρος 14/4/2003 1.75
9 Κατερίνα Σταυράκη Διαγώνια 17/6/2004 1.82
10 Στέλλα Επίκουρου Ακραία 17/1/2001 1.87
11 Κατερίνα Βογιατζόγλου Κεντρική 20/5/2003 1.78
12 Παρασκευή Ζαφειρίου Ακραία 8/7/2006 1.75
13 Αγνή Τριλυράκη Ακραία 28/2/2003 1.78
14 Αγγελική Τσιριμόκου Λίμπερο 1/5/2003 1.56
15 Ελπίδα Πιτσιγκώνη Ακραία 20/5/2005 1.75
Προπονητής: Δημήτρης Βαλσαμίδης
Στατιστικολόγος: Βασιλική Παπλωματά
Έφορος: Δημήτρης Λαζαρίδης
Γενικός Αρχηγός: Κλείτος Χατζηγεωργίου


Α.Σ.Π. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΤΡΩΝ




ΦΑΝΕΛΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΥΨΟΣ
1 Άννα Χριστίνα Μπρούμα Διαγώνια 6/10/2006 1.87
2 Βασιλική Παυλοπούλου Πασαδόρος 21/10/2002 1.69
3 Αργυρώ Μπρούμα Πασαδόρος 6/10/2006 1.75
4 Ανδριάννα Λέκκα Κεντρική 10/5/2002 1.81
5 Ελένη Θεοδοσοπούλου Πασαδόρος 8/3/2002 1.69
7 Αριάδνη Στεφανίδη Κεντρική 11/2/2005 1.79
8 Κατερίνα Σιδεράκη Λίμπερο 12/11/2005 1.68
9 Αθανασία Σκούρα Ακραία 31/12/2005 1.70
10 Αγγελική Παπαλεξάτου Κεντρική 8/2/2002 1.74
11 Γεωργία Αγγελοπούλου Ακραία 11/2/2005 1.79
12 Έλενα Κούρκουλου Ακραία 8/3/2006 1.67
13 Κέλλυ Κουραχάκη Λίμπερο 13/10/2004 1.67
16 Χαρίκλεια Σπυροπούλου Ακραία 18/9/2001 1.74
19 Ξένια Αλεξανδρίδη Κεντρική 17/1/2002 1.78
20 Ραφαηλίνα Αγγελοπούλου Διαγώνια 17/10/2003 1.81
Προπονητής: Χρήστος Καράβολας
Έφορος: Κωνσταντίνος Μπρούμας


Α.Ο. ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ REVOIL






ΦΑΝΕΛΑ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΘΕΣΗ ΗΜ. ΓΕΝΝΗΣΗΣ ΥΨΟΣ
1 Παναγιώτα Καραγιάννη Ακραία 7/4/2005 1.75
3 Μαριάννα Ανυφαντή Πασαδόρος 26/3/2004 1.81
4 Κατσίνη Ίρα Ρανιτσέφσκι Λίμπερο 1/9/2003 1.73
6 Νεφέλη Χατζηγρηγορίου Πασαδόρος 21/5/2002 1.83
7 Κατερίνα Αλλαγιάννη Κεντρική 15/6/2004 1.84
8 Έρικα Γράβαρη Κεντρική 4/11/2006 1.84
9 Αναστασία Δήμου Λίμπερο 22/8/2004 1.73
12 Βάλια Ευαγγελίου Ακραία 9/12/2005 1.81
13 Ραφαέλα Λεπενιώτη Ακραία-Διαγώνια 17/8/2002 1.80
14 Βίκυ Παπαδοπούλου Ακραία 25/2/2002 1.80
15 Χαρά Μαρινάκη Κεντρική 9/9/2001 1.84
16 Πελαγία Γεωργουλοπούλου Κεντρική 28/8/2004 1.79
17 Ιωάννα Σπανάκη Διαγώνια 7/5/2004 1.82
18 Θεοδώρα Μποκή Κεντρική 7/3/2002 1.86
Προπονητής: Τζιανγκρόσι Πασκουαλίνο (Ιταλία)
Α' βοηθός προπονητής: Έλενα Κανελλοπούλου
Β' βοηθός προπονητής: Δημήτρης Μουστάκας
Γυμναστής: Παναγιώτης Ρωξανάς
Έφορος: Παναγιώτα Λουκά
Φυσιοθεραπευτές: Dr Σωκράτης Ηλιάδης, Μαρία Ισάκογλου Physiomedica


Το πρόγραμμα του πανελληνίου κοριτσιών Κ20

Παρασκευή 4 Σεπτεμβρίου - 1η αγωνιστική

17.00: Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση - Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil, Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυργιαλάνη, Πέρρου.

20.00: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Οικονόμου Βασ., Νικάκης, Πέρρου.

Σάββατο 5 Σεπτεμβρίου - 2η αγωνιστική

17.00: Α.Σ.Π. Απόλλων - Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil, Διαιτητές: Νικάκης, Οικονόμου, Πέρρου.

20.00: Π.Α.Ο.Κ. - Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση, Διαιτητές: Κουτσούλας, Κυργιαλάνη, Πέρρου.

Κυριακή 6 Σεπτεμβρίου - 3η αγωνιστική

14.00: Α.Π.Σ. Ναύαρχου Βότση - Α.Σ.Π. Απόλλων, Διαιτητές: Νικάκης, Κυργιαλάνη, Πέρρου.

17.00: Α.Ο. Μαρκοπούλου Revoil - Π.Α.Ο.Κ., Διαιτητές: Κουτσούλας, Οικονόμου Βασ., Πέρρου.

Σχετικά Άρθρα

;