Το πανόραμα του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος ανδρών

ΕΘΝΙΚΕΣ ,

Το πρόγραμμα των αγώνων και των τεσσάρων ομίλων του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος ανδρών.

Α' όμιλος (Γαλλία - Μονπελιέ)

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

15.15: Βουλγαρία - Ελλάδα
18.15: Πορτογαλία - Ιταλία
21.45: Γαλλία - Ρουμανία

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

18.15: Βουλγαρία - Ρουμανία
21.45: Ιταλία - Ελλάδα

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

18.15: Ελλάδα - Γαλλία
21.45: Βουλγαρία - Πορτογαλία

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

15.00: Ρουμανία - Ιταλία
18.30: Πορτογαλία - Γαλλία

Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου

18.15: Ρουμανία - Ελλάδα
21.45: Γαλλία - Βουλγαρία

Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου

15.00: Ελλάδα - Πορτογαλία
20.30: Ιταλία - Βουλγαρία

Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου

15.00: Πορτογαλία - Ρουμανία
21.45: Γαλλία - Ιταλία

Β' όμιλος (Βέλγιο - Βρυξέλλες)

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

16.00: Σερβία - Γερμανία
18.30: Σλοβακία - Ισπανία
21.30: Βέλγιο - Αυστρία

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

18.30: Γερμανία - Βέλγιο
21.30: Σλοβακία - Αυστρία

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

16.30: Ισπανία - Βέλγιο
19.30: Σερβία - Σλοβακία

Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου

18.30: Αυστρία - Γερμανία
21.30: Ισπανία - Σερβία

Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου

18.30: Αυστρία - Ισπανία
21.30: Σλοβακία - Βέλγιο

Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου

18.30: Γερμανία - Σλοβακία
21.30: Βέλγιο - Σερβία

Πέμπτη 19 Σεπτεμβρόυ

18.30: Ισπανία - Γερμανία
21.30: Σερβία - Αυστρία

Γ' όμιλος (Σλοβενία - Λιουμπλιάνα)

Πέμπτη 12 Σεπτεμβρίου

15.30: Τουρκία - Ρωσία
18.30: Φινλανδία - Βόρεια Μακεδονία
21.30: Σλοβενία - Λευκορωσία

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

18.30: Βόρεια Μακεδονία - Τουρκία
21.30: Λευκορωσία - Ρωσία

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

18.30: Βόρεια Μακεδονία - Ρωσία
21.30: Σλοβενία - Φινλανδία

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

18.30: Λευκορωσία - Φινλανδία
21.30: Τουρκία - Σλοβενία

Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου

18.30: Ρωσία - Φινλανδία
21.30: Λευκορωσία - Βόρεια Μακεδονία

Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου

18.30: Σλοβενία - Βόρεια Μακεδονία
21.30: Τουρκία - Λευκορωσία

Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου

18.30: Σλοβενία - Ρωσία
21.30: Φινλανδία - Τουρκία

Δ' όμιλος (Ολλανδία - Ρότερνταμ)

Παρασκευή 13 Σεπτεμβρίου

15.00: Τσεχία - Ουκρανία
18.00: Εσθονία - Πολωνία
21.00: Ολλανδία - Μαυροβούνιο

Σάββατο 14 Σεπτεμβρίου

17.00: Ουκρανία - Ολλανδία
20.00: Εσθονία - Μαυροβούνιο

Κυριακή 15 Σεπτεμβρίου

17.00: Ολλανδία - Πολωνία
20.00: Τσεχία - Εσθονία

Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου

18.00: Μαυροβούνιο - Ουκρανία
21.00: Πολωνία - Τσεχία

Τρίτη 17 Σεπτεμβρίου

18.00: Μαυροβούνιο - Πολωνία
21.00: Εσθονία - Ολλανδία

Τετάρτη 18 Σεπτεμβρίου

17.00: Ουκρανία - Εσθονία
21.00: Ολλανδία - Τσεχία

Πέμπτη 19 Σεπτεμβρίου

18.00: Τσεχία - Μαυροβούνιο
21.00: Πολωνία - Τσεχία

Σχετικά Άρθρα