Πρόγραμμα


Ημερομηνία Αγώνας Αποτέλεσμα
Β' φάση - 1η αγωνιστική
Τετ. 6 Δεκεμβρίου, 19.30 ΑΟ Ηλυσιακός - ΓΣ Πανιώνιος 3-0 (25-19, 25-21, 25-15) 
Τετ. 6 Δεκεμβρίου, 20.00 ΑΣΚ Λαγκαδάς - ΧΑΝΘ 0-3 (16-25, 26-28, 22-25) 
Τετ. 6 Δεκεμβρίου, 20.30 ΖΑΟΝ - ΑΣΠ Θέτις 0-3 (22-25, 15-25, 13-25) 
Τετ. 6 Δεκεμβρίου 21.30 ΑΟΝ Αμαζόνες - ΓΣ Πετρούπολης 3-1 (27-25, 26-24, 17-25, 25-18) 
Β' φάση - 2η αγωνιστική
Τετ. 17 Ιανουαρίου 2018, 20.30 ΑΟΝ Αμαζόνες - ΓΣ Μεσσηνιακός   3-2 (25-18, 22-25, 21-25, 25-22, 17-15)
Τετ. 17 Ιανουαρίου 2018, 21.00 ΑΕ Αγ. Παρασκευής - ΑΟ Ηλυσιακός   0-3  (19-25, 9-25, 7-25) 
Τετ. 17 Ιανουαρίου 2018, 17.30 ΑΕΚ - ΑΣΠ Θέτις  0-3 (10-25, 26-28, 20-25) 
Τετ. 17 Ιανουαρίου 2018, 21.00 ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΜΑΣ Νέα Γενεά  1-3 (21-25, 23-25, 25-17, 23-25) 
Πέμ. 18 Ιανουαρίου 2018, 19.30 ΠΑΟΚ - ΧΑΝΘ  3-0 (25-23, 25-19, 25-22) 
Γ' φάση - 1η αγωνιστική - Top 16
Τετ. 31 Ιανουαρίου 2018, 19.00 ΑΟ Θήρας - Αίας Ευόσμου  3-1 (25-19, 22-25, 25-16, 25-19) 
Πεμ. 1 Φεβρουαρίου 2018, 20.00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - Ολυμπιακός  0-3 (17-25, 16-25, 18-25) 
Τετ. 31 Ιανουαρίου 2018, 18.00 ΑΟ Μαρκόπουλου - ΓΣ Ηλιούπολης  1-3 (11-25, 25-21, 14-25, 19-25) 
Τετ. 31 Ιανουαρίου 2018, 20.30 ΑΟΝ Αμαζόνες - ΑΟ Ηλυσιακός  2-3 (20-25, 25-21, 25-17, 17-25, 12-15) 
Πεμ. 25 Ιανουαρίου 2018, 21.45 ΑΟΦ Πορφύρας - Μακεδόνες Αξιού  0-3 (20-25, 22-25, 14-25) 
Τετ. 31 Ιανουαρίου 2018, 19.00 Πανναξιακός - Άρης  3-1 (25-21, 25-21, 19-25, 25-16) 
Πεμ. 1 Φεβρουαρίου 2018, 19.30 ΠΑΟΚ - Θέτιδα Βούλας  0-3 (22-25, 26-28, 21-25) 
Τετ. 31 Ιανουαρίου 2018 ΑΣΠ Κόρινθος - Ηρακλής Κηφισιάς   3-0 (25-0, 25-0, 25-0)
Γ' φάση - 2η αγωνιστική - Προημιτελικά
Τετ. 14 Φεβρουαρίου 2018, 19.00 Πανναξιακός - Μακεδόνες Αξιού   3-2 (19-25, 25-16, 25-22, 23-25, 17-15) 
Τετ. 14 Φεβρουαρίου 2018, 21.30 ΑΟ Ηλυσιακός - ΑΣΠ Κόρινθος   3-0 (25-15, 25-13, 25-19)
Τετ. 14 Φεβρουαρίου 2018, 19.15 ΓΣ Ηλιούπολης - Ολυμπιακός   0-3 (23-25, 18-25, 17-25)
Πέμ. 15 Φεβρουαρίου 2018, 19.30 Θέτιδα Βούλας - ΑΟ Θήρας  1-3 (20-25, 23-25, 25-23, 18-25) 
Final-4 - Ημιτελικά
Παρασκευή 2 Μαρτίου 2018, 18.00 Ολυμπιακός - ΑΟ Θήρας  
Παρασκευή 2 Μαρτίου 2018, 20.30 ΑΟ Ηλυσιακός - Πανναξιακός  
Final-4 - Τελικός
Σάββατο 3 Μαρτίου 2018, 20.00