LIVE

Pre League

ΓΑΣ Μεσσαράς
3 - 0
ΓΣΚ Ηρακλής
  • 25 - 7
  • 25 - 18
  • 25 - 17
ΑΟ Λαμίας 2013
3 - 0
ΦΟ Βριλησσίων
  • 25 - 20
  • 25 - 17
  • 25 - 19
ΑΕΚ
3 - 2
ΑΓΣ Άρτεμις
  • 25 - 16
  • 23 - 25
  • 15 - 25
  • 25 - 22
  • 15 - 8
ΑΟ Αιγάλεω
VS
ΓΣ Πανιώνιος
  • 20/01/2019 15:00
ΠΑΟΚ
VS
Παναθηναϊκός ΑΟ
  • 20/01/2019 16:00
ΖΑΟΝ
VS
ΧΑΝΘ
  • 20/01/2019 17:30

Volleyleague Γυναικών

ΑΠΣ Αίας
3 - 0
ΓΣ Ηλιούπολης
  • 25 - 11
  • 25 - 20
  • 25 - 21
ΑΣ Άρης
2 - 3
Ολυμπιακός ΣΦΠ
  • 14 - 25
  • 25 - 22
  • 28 - 26
  • 9 - 25
  • 12 - 15
ΑΟ Θήρας
3 - 0
ΑΣ Μακεδόνες
  • 25 - 13
  • 25 - 16
  • 25 - 7
ΑΣΠ Κόρινθος
1 - 2
ΑΟΝ Πανναξιακός
  • 20 - 25
  • 19 - 25
  • 25 - 20
  • 19 - 17
ΑΣΠ Θέτις
2 - 2
ΑΟ Ηλυσιακός
  • 22 - 25
  • 21 - 25
  • 25 - 14
  • 25 - 21
ΑΟΦ Πορφύρας
VS
ΑΟ Μαρκοπούλου Revoil
  • 20/01/2019 21:00

Α2 Γυναικών Α' όμιλος

ΑΣ Νηρέας Καρδαμύλων
2 - 3
ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου
  • 25 - 19
  • 23 - 25
  • 14 - 25
  • 25 - 23
  • 13 - 15
ΟΦΑ Απολλώνιος
3 - 0
ΑΣΠ Απόλλων
  • 25 - 9
  • 25 - 22
  • 25 - 13
ΓΣ Πετρούπολης
0 - 3
Απόλλων Καλαμάτας
  • 16 - 25
  • 19 - 25
  • 15 - 25
Μεσσηνιακός ΓΣ 1888
0 - 3
Ένωση Βύρωνα
  • 6 - 25
  • 23 - 25
  • 20 - 25
ΑΕ Αγ. Παρασκευής
VS
ΑΟΝ Αμαζόνες
  • 19/01/2019 19:00
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου
VS
ΑΟ Ποσειδών Λουτρ.
  • 19/01/2019 20:00

Α2 Γυναικών Β' όμιλος

ΓΣ Δράμας
0 - 3
Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων
  • 17 - 25
  • 17 - 25
  • 16 - 25
ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση
3 - 0
ΑΣ Ασκληπιός
  • 25 - 16
  • 25 - 20
  • 25 - 13
ΓΣ Ένωση Ελασσόνας
VS
ΓΣΓ Νίκη
  • 19/01/2019 18:00
ΑΣ Γιάννενα
VS
ΑΣ Ελπίς
  • 20/01/2019 18:00
ΕΟ Σταυρούπολης
VS
ΕΑ Λαρίσης
  • 20/01/2019 18:00
ΑΣΚ Λαγκαδά
VS
ΑΟ Καβάλας
  • 20/01/2019 19:00

Α2 Ανδρών Β' όμιλος

ΑΣ Μακεδονικός
3 - 1
ΑΣ Άθλος
  • 20 - 25
  • 25 - 20
  • 25 - 21
  • 26 - 24
ΑΕΝ Πανοράματος
3 - 2
ΜΑΣ Νίκη Αιγινίου
  • 22 - 25
  • 25 - 17
  • 20 - 25
  • 25 - 16
  • 15 - 12
ΣΦΚ Πιερικός
1 - 3
ΧΑΝΘ
  • 25 - 17
  • 24 - 26
  • 18 - 25
  • 27 - 29
ΑΣ Ελπίς
VS
ΑΟ Σερρών
  • 19/01/2019 18:30
Πήγασος Πολίχνης
3 - 0
ΑΜΣ Νέστωρ
  • 25 - 11
  • 25 - 23
  • 25 - 14
ΣΠΑ Καρδίτσας
VS
Αναγέννηση Άρτας
  • 20/01/2019 17:00

Α' όμιλος 1ος υποόμιλος

Ροδίων Άθλησις
2 - 3
ΓΣ Πανιώνιος
  • 25 - 21
  • 25 - 21
  • 15 - 25
  • 25 - 27
  • 13 - 15
ΟΦΗ
3 - 0
ΑΕΠ Ολυμπιάς
  • 25 - 14
  • 25 - 21
  • 25 - 13
ΑΟ Αιγιαλέων
1 - 3
ΑΟ Καλαμάτα 80
  • 21 - 25
  • 20 - 25
  • 25 - 21
  • 21 - 25
ΣΦΑΜ Φοίβος
0 - 3
ΑΣ Πανερυθραϊκός
  • 19 - 25
  • 21 - 25
  • 21 - 25

Α' όμιλος 2ος υποόμιλος

ΔΑΣ Δραπετσώνας
3 - 0
ΑΣ Κόροιβος
  • 25 - 23
  • 25 - 9
  • 25 - 22
ΕΑ Πατρών
1 - 3
ΓΣ Απόλλων
  • 25 - 22
  • 23 - 25
  • 18 - 25
  • 26 - 28
ΑΕ Αρμενίων
3 - 0
Παναχαϊκή Πετ. 2013
  • 25 - 0
  • 25 - 0
  • 25 - 0
ΑΣ Κέρκης
VS
ΑΟ Νέοι Βύρωνος
  • 19/01/2019 19:00
;