Πανελλήνιο κοριτσιών Κ20: Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 1ης αγωνιστικής της Προημιτελικής Φάσης του Πανελληνίου πρωταθλήματος κοριτσιών Κ20. Το κείμενο θα ανανεώνεται...
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ Κ20
Α' ΟΜΙΛΟΣ (Βότση)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 10 Μαρτίου 2022
ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΑΣ Γιάννενα 3-0 (25-14, 26-24, 25-19)
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΓΣ Δράμας 3-0 (25-08, 25-07, 25-19)2η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Μαρτίου 2022
15.00: ΓΣ Δράμας - ΑΣ Γιάννενα
17.00: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση
3η αγωνιστική - Σάββατο 13 Μαρτίου 2022
17.30: ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση - ΓΣ Δράμας
19.30: ΑΣ Γιάννενα - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Βαθμολογία Α' Ομίλου
1. Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός 3β. (3-0)
2. ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση 3β. (3-0)
3. ΑΣ Γιάννενα 0β. (0-3)
4. ΓΣ Δράμας 0β. (0-3)
Β' ΟΜΙΛΟΣ («Ι. Λεμονίδης», ΔΑΚ Σταυρούπολης, Βότση)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 10 Μαρτίου 2022
ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΑΟΠ Μίλωνας 3-0 (25-17, 26-24, 25-19)
ΠΑΟΚ - ΑΣ Ελπίς 3-1 (25-21, 08-25, 25-16, 25-18)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Μαρτίου 2022
ΔΑΚ Σταυρούπολης 15.00: ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου - ΠΑΟΚ
«Ι. Λεμονίδης» 17.00: ΑΟΠ Μίλωνας - ΑΣ Ελπίς
3η αγωνιστική - Σάββατο 12 Μαρτίου 2022
ΔΑΚ Σταυρούπολης 15.00: ΠΑΟΚ - ΑΟΠ Μίλωνας
«Ι. Λεμονίδης» 15.30: ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου
Βαθμολογία Β' Ομίλου
1. ΠΑΟΚ 3β. (3-1)
2. ΑΟ Αμαζόνες Μαΐστρου 3β. (3-0)
3. ΑΣ Ελπίς 0β. (1-3)
4. ΑΟΠ Μίλωνας 0β. (0-3)
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 13 Μαρτίου 2022
- 18.00: Β1 - Α2
Βότση 18.00: Α1 - Β2
Γ' ΟΜΙΛΟΣ (Μαρκόπουλου)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 10 Μαρτίου 2022
ΓΕ Ηρακλείου - ΑΜΣ Ζευς 3-0 (25-15, 25-12, 25-17)
ΑΣΠ Απόλλων - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης 1-3 (19-25, 25-18, 18-25, 21-25)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Μαρτίου 2022
11.00: ΑΜΣ Ζευς - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης
13.30: ΓΕ Ηρακλείου - ΑΣΠ Απόλλων
3η αγωνιστική - Σάββατο 12 Μαρτίου 2022
16.00: ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΓΕ Ηρακλείου
21.00: ΑΣΠ Απόλλων - ΑΜΣ Ζευς
Βαθμολογία Γ' Ομίλου
1. ΓΕ Ηρακλείου 3β. (3-0)
2. ΑΟ Δεξαμένης Μεταμόρφωσης 3β. (3-1)
3. ΑΣΠ Απόλλων 0β. (1-3)
4. ΑΜΣ Ζευς 0β. (0-3)
Δ' ΟΜΙΛΟΣ (Μαρκόπουλου)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 10 Μαρτίου 2022
ΣΦΑΜ Φοίβος - ΓΣ Σπαρτιατικός 3-0 (25-13, 25-14, 25-10)
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Μαρκοπούλου 3-2 (25-22, 18-25, 25-23, 12-25, 15-05)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Μαρτίου 2022
17.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΣΦΑΜ Φοίβος
19.00: ΑΟ Μαρκοπούλου - ΓΣ Σπαρτιατικός
3η αγωνιστική - Σάββατο 12 Μαρτίου 2022
13.30: ΓΣ Σπαρτιατικός - ΑΟΝΣ Μίλων
18.30: ΣΦΑΜ Φοίβος - ΑΟ Μαρκοπούλου
Βαθμολογία Δ' Ομίλου
1. ΣΦΑΜ Φοίβος 3β. (3-0)
2. ΑΟΝΣ Μίλων 2β. (3-2)
3. ΑΟ Μαρκοπούλου 1β. (2-3)
4. ΓΣ Σπαρτιατικός 0β. (0-3)
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Κυριακή 13 Μαρτίου 2022
Μαρκόπουλου 17.30: Γ1 - Δ2
Μαρκόπουλου 20.00: Δ1 - Γ2