Πανελλήνιο αγοριών Κ21 (προημιτελική φάση): Τα αποτελέσματα της πρώτης ημέρας

Πανελλήνια ,

Τα αποτελέσματα της πρώτης ημέρας της προημιτελικής φάσης του πανελλήνιου πρωταθλήματος αγοριών Κ21.

Α' όμιλος (Κατσάνειο - Θεσσαλονίκη)

Πέμπτη 5 Μαρτίου

Ηρακλής Πετ. 2015 - Α.Ο. Πρέβεζας 3-0 (25-14, 25-16, 25-14)
Μ.Γ.Σ. Εθνικός - Α.Σ. Αργώ Βόλου 3-1 (25-18, 23-25, 25-10, 25-16)

Παρασκευή 6 Μαρτίου

16.30: Μ.Γ.Σ. Εθνικός - Ηρακλής Πετ. 2015
18.30: Α.Σ. Αργώ Βόλου - Α.Ο. Πρέβεζας

Σάββατο 7 Μαρτίου

16.30: Α.Ο. Πρέβεζας - Μ.Γ.Σ. Εθνικός
18.30: Ηρακλής Πετ. 2015 - Α.Σ. Αργώ Βόλου

Βαθμολογία Α' ομίλου

1. Ηρακλής Πετ. 2015 3β. (3-0)
2. Μ.Γ.Σ. Εθνικός 3β. (3-1)
3. Α.Σ. Αργώ Βόλου 0β. (1-3)
4. Α.Ο. Πρέβεζας 0β. (0-3)

Β' όμιλος (Ανέστης Πεταλίδης - Θεσσαλονίκη)

Πέμπτη 5 Μαρτίου

Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (19-25, 23-25, 20-25)
Α.Σ. Άρης - Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων 3-0 (25-16, 25-17, 25-20)

Παρασκευή 6 Μαρτίου

19.00: Α.Σ. Άρης - Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης
21.00: Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων - Πήγασος Πολίχνης

Σάββατο 7 Μαρτίου

13.00: Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης - Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων
19.00: Πήγασος Πολίχνης - Α.Σ. Άρης

Βαθμολογία Β' ομίλου

1. Α.Σ. Άρης 3β. (3-0)
2. Πήγασος Πολίχνης 3β. (3-0)
3. Φ.Ε.Σ. Αριστοτέλης 0β. (0-3)
4. Α.Γ.Σ. Ιωαννίνων 0β. (0-3)

Ημιτελική φάση - Κυριακή 8 Μαρτίου

Κατσάνειο, 15.00: Α1 - Β2
Μίκρας, 17.30: Β1 - Α2

Γ' όμιλος (Μίλωνα - Αθήνα)

Πέμπτη 5 Μαρτίου

Α.Σ. Πανερυθραϊκός
- Γ.Ε. Ηρακλείου 3-2 (19-25, 25-20, 22-25, 25-21, 17-15)
Α.Ο. Φοίνικας Σύρου - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων 0-3 (05-25, 11-25, 14-25)

Παρασκευή 6 Μαρτίου

10.30: Α.Σ. Πανερυθραϊκός - Α.Ο. Φοίνικας Σύρου
15.30: Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων

Σάββατο 7 Μαρτίου

10.30: Α.Ο. Φοίνικας Σύρου - Γ.Ε. Ηρακλείου
15.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Σ. Πανερυθραϊκός

Βαθμολογία Γ' ομίλου

1. Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων 3β. (3-0)
2. Α.Σ. Πανερυθραϊκός 2β. (3-2)
3. Γ.Ε. Ηρακλείου 1β. (2-3)
4. Α.Ο. Φοίνικας Σύρου 0β. (0-3)

Δ' όμιλος (Μετς - Αθήνα)

Πέμπτη 5 Μαρτίου

Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Παναθηναϊκός Α.Ο. 0-3 (17-25, 20-25, 16-25)
Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 3-2 (25-22, 26-24, 17-25, 19-25, 15-12)

Παρασκευή 6 Μαρτίου

10.30: Α.Ε.Π. Ολυμπιάς - Ολυμπιακός Σ.Φ.Π.
12.30: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Παναθηναϊκός Α.Ο.

Σάββατο 7 Μαρτίου

10.30: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ε.Π. Ολυμπιάς
12.30: Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης

Βαθμολογία Δ' ομίλου

1. Παναθηναϊκός Α.Ο. 3β. (3-0)
2. Α.Ε.Π. Ολυμπιάς 2β. (3-2)
3. Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης 1β. (2-3)
4. Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. 0β. (0-3)

Ημιτελική φάση - Κυριακή 8 Μαρτίου

Μίλωνα, 17.00: Γ1 - Δ2
Μετς, 11.00: Δ1 - Γ2

Σχετικά Άρθρα

;