Πανελλήνιο αγοριών Κ21: Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής
Τα αποτελέσματα της 3ης αγωνιστικής της Προημιτελικής Φάσης του πανελληνίου πρωταθλήματος αγοριών Κ21.
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΑΓΟΡΙΩΝ Κ21
Α' ΟΜΙΛΟΣ («Μ. Τσικίνας», «Ι. Λεμονίδης», ΕΑΚ Σταυρούπολης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 10 Μαρτίου 2022
ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣ Εθνικός 1-3 (20-25, 28-26, 21-25, 28-30)
ΑΟ Πρέβεζας - ΧΑΝΘ 3-0 (25-16, 25-20, 25-18)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Μαρτίου 2022
ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Πρέβεζας 3-0 (25-17, 25-16, 25-12)
ΜΓΣ Εθνικός - ΧΑΝΘ 3-1 (25-11, 15-25, 25-15, 25-14)
3η αγωνιστική - Σάββατο 12 Μαρτίου 2022
ΧΑΝΘ - ΑΣ Ελπίς 0-3 (27-29, 25-27, 12-25)
Α' ΟΜΙΛΟΣ («Μ. Τσικίνας», «Ι. Λεμονίδης», ΕΑΚ Σταυρούπολης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 10 Μαρτίου 2022
ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣ Εθνικός 1-3 (20-25, 28-26, 21-25, 28-30)
ΑΟ Πρέβεζας - ΧΑΝΘ 3-0 (25-16, 25-20, 25-18)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Μαρτίου 2022
ΑΣ Ελπίς - ΑΟ Πρέβεζας 3-0 (25-17, 25-16, 25-12)
ΜΓΣ Εθνικός - ΧΑΝΘ 3-1 (25-11, 15-25, 25-15, 25-14)
3η αγωνιστική - Σάββατο 12 Μαρτίου 2022
ΧΑΝΘ - ΑΣ Ελπίς 0-3 (27-29, 25-27, 12-25)
ΑΟ Πρέβεζας - ΜΓΣ Εθνικός 0-3 (12-25, 20-25, 16-25)
Β' ΟΜΙΛΟΣ (ΔΑΚ Πολίχνης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 10 Μαρτίου 2022
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας 3-0 (25-20, 25-14, 25-14)
Πήγασος Πολίχνης - ΕΑ Λαρίσης 3-0 (25-10, 25-10, 25-21)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Μαρτίου 2022
Πήγασος Πολίχνης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3-0 (25-18, 25-09, 25-21)
ΕΑ Λαρίσης - ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας 3-2 (22-25, 15-25, 25-17, 25-15, 15-09)
3η αγωνιστική - Σάββατο 11 Μαρτίου 2022
Βαθμολογία Α' Ομίλου
1. ΜΓΣ Εθνικός 9β. (9-2)
2. ΑΣ Ελπίς 6β. (7-3)
3. ΑΟ Πρέβεζας 3β. (3-6)
4. ΧΑΝΘ 0β. (1-9)
Β' ΟΜΙΛΟΣ (ΔΑΚ Πολίχνης)
1η αγωνιστική - Πέμπτη 10 Μαρτίου 2022
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας 3-0 (25-20, 25-14, 25-14)
Πήγασος Πολίχνης - ΕΑ Λαρίσης 3-0 (25-10, 25-10, 25-21)
2η αγωνιστική - Παρασκευή 11 Μαρτίου 2022
Πήγασος Πολίχνης - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 3-0 (25-18, 25-09, 25-21)
ΕΑ Λαρίσης - ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας 3-2 (22-25, 15-25, 25-17, 25-15, 15-09)
3η αγωνιστική - Σάββατο 11 Μαρτίου 2022
ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΕΑ Λαρίσης 3-1 (21-25, 25-11, 25-19, 25-11)
ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας - Πήγασος Πολίχνης 0-3 (10-25, 14-25, 18-25)
Βαθμολογία Β' Ομίλου
1. Πήγασος Πολίχνης 9β. (9-0)
2. ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής 6β. (6-4)
3. ΕΑ Λαρίσης 2β. (4-8)
4. ΦΕΣ Αριστοτέλης Σκύδρας 1β. (2-9)
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 13 Μαρτίου 2022
«Ι. Λεμονίδης» 15.30: ΜΓΣ Εθνικός - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΔΑΚ Πολίχνης 16.00: Πήγασπς Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς
Γ' ΟΜΙΛΟΣ («Κροίσος Πέρσης» Νέα Σμύρνη)
Σάββατο 12 Μαρτίου 2022
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Πανερυθραϊκός 3-1 (25-23, 24-26, 25-15, 25-23)
Δ' ΟΜΙΛΟΣ (Σελεπίτσαρι Νίκαιας) ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
1η αγωνιστική
ΑΟ Ιωνικός - ΟΚΑ Αρκάδι
ΑΕΚ - ΑΟ Φλοίσβος
2η αγωνιστική
ΑΟ Ιωνικός - ΑΕΚ
ΟΚΑ Αρκάδι - ΑΟ Φλοίσβος
3η αγωνιστική
ΑΕΚ - ΟΚΑ Αρκάδι
ΑΟ Φλοίσβος - ΑΟ Ιωνικός
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου
«Κροίσος Πέρσης» Ν. Σμύρνη 19.30: ΑΟΝΣ Μίλων - Δ2
Σελεπίτσαρι Νίκαιας 20.00: Δ1 - ΑΣ Πανερυθραϊκός
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Κυριακή 13 Μαρτίου 2022
«Ι. Λεμονίδης» 15.30: ΜΓΣ Εθνικός - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής
ΔΑΚ Πολίχνης 16.00: Πήγασπς Πολίχνης - ΑΣ Ελπίς
Γ' ΟΜΙΛΟΣ («Κροίσος Πέρσης» Νέα Σμύρνη)
Σάββατο 12 Μαρτίου 2022
ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΣ Πανερυθραϊκός 3-1 (25-23, 24-26, 25-15, 25-23)
Δ' ΟΜΙΛΟΣ (Σελεπίτσαρι Νίκαιας) ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ ΓΙΑ ΥΓΕΙΟΝΟΜΙΚΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ
1η αγωνιστική
ΑΟ Ιωνικός - ΟΚΑ Αρκάδι
ΑΕΚ - ΑΟ Φλοίσβος
2η αγωνιστική
ΑΟ Ιωνικός - ΑΕΚ
ΟΚΑ Αρκάδι - ΑΟ Φλοίσβος
3η αγωνιστική
ΑΕΚ - ΟΚΑ Αρκάδι
ΑΟ Φλοίσβος - ΑΟ Ιωνικός
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου
«Κροίσος Πέρσης» Ν. Σμύρνη 19.30: ΑΟΝΣ Μίλων - Δ2
Σελεπίτσαρι Νίκαιας 20.00: Δ1 - ΑΣ Πανερυθραϊκός