ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΟΣ ΥΠΕΥΘΥΝΟΥ AVANT - GARDE - Παναγιώτης Μούρτζιος
«Με ιδιαίτερη χαρά για άλλη μία χρονιά οι εγκαταστάσεις του Avant-Garde στην Καρδία Θεσσαλονίκης θα φιλοξενήσει διοργάνωση του Πανελλήνιου Πρωταθλήματος. Είμαστε χαρούμενοι που οι κορυφαίες ομάδες της Ελλάδας θα βρεθούν στα γήπεδά μας και θα προσφέρουν υψηλού επιπέδου θέαμα. Περιμένουμε τον κόσμο να έρθει και να απολαύσει όμορφους αγώνες».