150 μαθητές του Δήμου Παγγαίου έπαιξαν βόλεϊ
Στα πλαίσια διάδοσης του αθλήματος της πετοσφαίρισης η Ε.Ο.ΠΕ μέσω της ομοσπονδιακής προπονήτριας Γιώτας Κεφαλά πραγματοποίησε επίσκεψη-ενημέρωση-βιωματικό παιχνίδι με περισσότερους από 150 μαθητές και μαθήτριες του Δήμου Παγγαίου.
Έγινε γνωριμία με το άθλημα, απαντήθηκαν ερωτήσεις-απορίες για τους κανονισμούς του αθλήματος και ακολούθησε παιχνίδι μεικτό αγοριών και κοριτσιών που φάνηκαν να διασκεδάζουν την εμπειρία.
Έγινε γνωριμία με το άθλημα, απαντήθηκαν ερωτήσεις-απορίες για τους κανονισμούς του αθλήματος και ακολούθησε παιχνίδι μεικτό αγοριών και κοριτσιών που φάνηκαν να διασκεδάζουν την εμπειρία.