Το τμήμα ανάπτυξης της Ε.Ο.ΠΕ. στα Αντίκυρα και στην Λαμία
Στα Αντίκυρα και στην Λαμία βρέθηκε το τμήμα ανάπτυξης της Ε.Ο.ΠΕ. για καταγραφή νέων αθλητών και αθλητριών.
Ο ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας, ο υπεύθυνος ανάπτυξης Χρήστος Ντόζης και ο τεχνικός σύμβουλος Εθνικών ομάδων Τάκης Καβαλλιεράκης πραγματοποίησαν προπονήσεις με τις ακαδημίες των σωματείων ΑΠΣ Φθία Λαμίας, ΑΟ Λαμίας και Διόνυσος Αμφίκλειας.
Στις προπονήσεις παρεβρέθηκε και ο πρόεδρος της Φθία Λαμίας Χρήστος Τσαδήμας.
Ο ομοσπονδιακός προπονητής Κώστας Γκούντας, ο υπεύθυνος ανάπτυξης Χρήστος Ντόζης και ο τεχνικός σύμβουλος Εθνικών ομάδων Τάκης Καβαλλιεράκης πραγματοποίησαν προπονήσεις με τις ακαδημίες των σωματείων ΑΠΣ Φθία Λαμίας, ΑΟ Λαμίας και Διόνυσος Αμφίκλειας.
Στις προπονήσεις παρεβρέθηκε και ο πρόεδρος της Φθία Λαμίας Χρήστος Τσαδήμας.