Πανελλήνιο αγοριών Κ18: Το πλήρες πρόγραμμα και οι διαιτητές της προημιτελικής φάσης
Το πρόγραμμα, οι διαιτητές και οι έδρες της προημιτελικής φάσης του πανελληνίου πρωταθλήματος αγοριών Κ18.
Προημιτελική Φάση Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αγοριών Κ18
Α' Όμιλος (Μίκρα-Θεσσαλονίκη): Γ.Σ. Αντίκυρα, Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου, Π.Α.Ο.Κ.
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024
18.00: Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου - Π.Α.Ο.Κ., Διαιτητές: Τοσουνίδης, Κουκουμάκας Π., Παρατηρητής: Κάλλης.
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024
19.00: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Αντίκυρα, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Καπλάνης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.
Παρασκευή 17 Μαΐου 2024
16.00: Γ.Σ. Αντίκυρα - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου, Διαιτητές: Λούμσι, Μαυρίδης, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.
Β' Όμιλος (1ο Γυμνάσιο Λάρισας): Α.Ο. Σερρών, Α.Ε. Λαρίσης, Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής, Α.Σ. Γιάννενα.
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024
20.00: Α.Σ. Γιάννενα - Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής, Διαιτητές: Αθανασόπουλος, Μπατσίλα, Παρατηρητής: Αντωνούλης.
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024
20.30: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής - Α.Ε. Λαρίσης, Διαιτητές: Σουφλής, Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Θεμελής.
Παρασκευή 17 Μαΐου 2024
15.00: Α.Ε. Λαρίσης - Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Βήτας, Χλωρός, Παρατηρητής: Αντωνούλης.
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Σάββατο 18 Μαΐου 2024
Μίκρας, -: Α1 - Β2
1ο Γυμνάσιο Λάρισας, -: Β1 - Α2
Γ' Όμιλος (Αθήνα, «Παύλος Γιαννακόπουλος»): Παναθηναϊκός Α.Ο., Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Γ.Σ. Άθλος Πατρέων, Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας.
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024
19.00: Γ.Σ. Άθλος Πατρέων - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Μάλφας, Κώτσιας, Κατραντσιώτη, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
21.15: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας, Διαιτητές: Γεωργιάδης, Ανδρέου, Μπίτσικα, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024
19.00: Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Γεωργάκη, Μουζακίτη, Κορδετζάκη, Παρατηρητής: Πολίτης.
21.15: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Γ.Σ. Άθλος Πατρέων, Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Σπίγγου, Μισιάκα, Παρατηρητής: Πολίτης.
Παρασκευή 17 Μαΐου 2024
13.00: Γ.Σ. Άθλος Πατρέων - Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας, Διαιτητές: Μεταξά, Παπαχατζής Ν., Μπάρτζη, Παρατηρητηής: Γεωργόπουλος.
19.00: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Παναθηναϊκός Α.Ο., Διαιτητές: Οικονόμου Β., Παυλάκης, Παππά, Παρατηρητηής: Γεωργόπουλος.
Δ' Όμιλος (Βύρωνας, Κλειστό Γήπεδο Μυρακτής): Α.Ο. Καλαμάτα 80, Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Α.Ο. Νέοι Βύρωνος.
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024
18.30: Α.Ο. Καλαμάτα 80 - Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Καραγιαννάκης, Νικολάου, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
20.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Χαμπιλού, Κατσάρας, Λαγού, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024
18.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ο. Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Σαμοθράκης, Μέντη, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.
20.30: Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Διαιτητές: Αρβανίτης, ΤΟμαράς, Μήτση, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.
Παρασκευή 17 Μαΐου 2024
15.30: Ο.Κ.Α. Αρκάδι - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Μενεσλής, Δουκάκη, Ορφανίδη, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
18.30: Α.Ο. Καλαμάτα 80 - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Παπαθανασίου, Τόλιος, Ντέντα, Παρατηρητής: Γεωργουλέας.
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Σάββατο 18 Μαΐου 2024
«Παύλος Γιαννακόπουλος», 15.00: Γ1 - Δ2
Κλειστό Γήπεδο Μυρακτής, 15.30: Δ1 - Γ2
Προημιτελική Φάση Πανελληνίου Πρωταθλήματος Αγοριών Κ18
Α' Όμιλος (Μίκρα-Θεσσαλονίκη): Γ.Σ. Αντίκυρα, Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου, Π.Α.Ο.Κ.
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024
18.00: Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου - Π.Α.Ο.Κ., Διαιτητές: Τοσουνίδης, Κουκουμάκας Π., Παρατηρητής: Κάλλης.
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024
19.00: Π.Α.Ο.Κ. - Γ.Σ. Αντίκυρα, Διαιτητές: Παπαδόπουλος Αρ., Καπλάνης, Παρατηρητής: Μιχελινάκης.
Παρασκευή 17 Μαΐου 2024
16.00: Γ.Σ. Αντίκυρα - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου, Διαιτητές: Λούμσι, Μαυρίδης, Παρατηρητής: Καραμπαλάσης.
Β' Όμιλος (1ο Γυμνάσιο Λάρισας): Α.Ο. Σερρών, Α.Ε. Λαρίσης, Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής, Α.Σ. Γιάννενα.
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024
20.00: Α.Σ. Γιάννενα - Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής, Διαιτητές: Αθανασόπουλος, Μπατσίλα, Παρατηρητής: Αντωνούλης.
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024
20.30: Ν.Γ.Σ.Θ. Ηρακλής - Α.Ε. Λαρίσης, Διαιτητές: Σουφλής, Παπαδογούλας, Παρατηρητής: Θεμελής.
Παρασκευή 17 Μαΐου 2024
15.00: Α.Ε. Λαρίσης - Α.Σ. Γιάννενα, Διαιτητές: Βήτας, Χλωρός, Παρατηρητής: Αντωνούλης.
Ημιτελική Φάση Α' και Β' Ομίλου - Σάββατο 18 Μαΐου 2024
Μίκρας, -: Α1 - Β2
1ο Γυμνάσιο Λάρισας, -: Β1 - Α2
Γ' Όμιλος (Αθήνα, «Παύλος Γιαννακόπουλος»): Παναθηναϊκός Α.Ο., Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Γ.Σ. Άθλος Πατρέων, Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας.
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024
19.00: Γ.Σ. Άθλος Πατρέων - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Μάλφας, Κώτσιας, Κατραντσιώτη, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
21.15: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας, Διαιτητές: Γεωργιάδης, Ανδρέου, Μπίτσικα, Παρατηρητής: Παγκοζίδης.
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024
19.00: Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης, Διαιτητές: Γεωργάκη, Μουζακίτη, Κορδετζάκη, Παρατηρητής: Πολίτης.
21.15: Παναθηναϊκός Α.Ο. - Γ.Σ. Άθλος Πατρέων, Διαιτητές: Χουλιαρόπουλος, Σπίγγου, Μισιάκα, Παρατηρητής: Πολίτης.
Παρασκευή 17 Μαΐου 2024
13.00: Γ.Σ. Άθλος Πατρέων - Α.Ε.Σ.Π. Φοίνικας, Διαιτητές: Μεταξά, Παπαχατζής Ν., Μπάρτζη, Παρατηρητηής: Γεωργόπουλος.
19.00: Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Παναθηναϊκός Α.Ο., Διαιτητές: Οικονόμου Β., Παυλάκης, Παππά, Παρατηρητηής: Γεωργόπουλος.
Δ' Όμιλος (Βύρωνας, Κλειστό Γήπεδο Μυρακτής): Α.Ο. Καλαμάτα 80, Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Α.Ο. Νέοι Βύρωνος.
Τετάρτη 15 Μαΐου 2024
18.30: Α.Ο. Καλαμάτα 80 - Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Διαιτητές: Χατζηβασιλείου, Καραγιαννάκης, Νικολάου, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
20.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Χαμπιλού, Κατσάρας, Λαγού, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
Πέμπτη 16 Μαΐου 2024
18.30: Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ο. Καλαμάτα 80, Διαιτητές: Παπαχατζής Π., Σαμοθράκης, Μέντη, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.
20.30: Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Ο.Κ.Α. Αρκάδι, Διαιτητές: Αρβανίτης, ΤΟμαράς, Μήτση, Παρατηρητής: Μαυρικίδης.
Παρασκευή 17 Μαΐου 2024
15.30: Ο.Κ.Α. Αρκάδι - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων, Διαιτητές: Μενεσλής, Δουκάκη, Ορφανίδη, Παρατηρητής: Τσάκωνας.
18.30: Α.Ο. Καλαμάτα 80 - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος, Διαιτητές: Παπαθανασίου, Τόλιος, Ντέντα, Παρατηρητής: Γεωργουλέας.
Ημιτελική Φάση Γ' και Δ' Ομίλου - Σάββατο 18 Μαΐου 2024
«Παύλος Γιαννακόπουλος», 15.00: Γ1 - Δ2
Κλειστό Γήπεδο Μυρακτής, 15.30: Δ1 - Γ2