Το 12ο πανελλήνιο σεμινάριο μπιτς βόλεϊ
Πραγματοποιήθηκε με ηλεκτρονικά μέσα το 12ο πανελλήνιο σεμινάριο μπιτς βόλεϊ.
Κατά την διάρκεια του σεμιναρίου έγινε ανάλυση και κανονισμών φάσεων μέσω προβολής βίντεο, ενώ αναπτύχθηκαν όλα τα πρωτόκολλα και ειδικά η εφαρμογή τους.
Το σεμινάριο που έγινε σε συνεργασία με την ΟΔΒΕ παρακολούθησαν 102 διαιτητές και την ανάλυση των κανονισμών έκαναν ο υπεύθυνος διαιτησίας Βασίλης Ράπτης και ο διεθνής διαιτητής Μπάμπης Παπαδογούλας.
Κατά την διάρκεια του σεμιναρίου έγινε ανάλυση και κανονισμών φάσεων μέσω προβολής βίντεο, ενώ αναπτύχθηκαν όλα τα πρωτόκολλα και ειδικά η εφαρμογή τους.
Το σεμινάριο που έγινε σε συνεργασία με την ΟΔΒΕ παρακολούθησαν 102 διαιτητές και την ανάλυση των κανονισμών έκαναν ο υπεύθυνος διαιτησίας Βασίλης Ράπτης και ο διεθνής διαιτητής Μπάμπης Παπαδογούλας.